Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Współpraca wirtualnych biur

Wirtualne biuro w różnych miastach w Polsce

Jest wiele firm świadczących usługi w zakresie udostępniania wirtualnych biur na terenie różnych miast zlokalizowanych na terenie całej Polski. Bardzo często zdarza się sytuacja, że Klient potrzebuje wirtualnego biura w konkretnym mieście, a niestety ze względu na ograniczoną ofertę firma nie jest w stanie tego zapewnić. W tym zakresie najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest współpraca firm zajmujących się usługami co-workingowymi udostępniającymi adresy do rejestracji na terenie różnym miast położonych w obrębie różnych województw. Takie rozwiązanie stanowi o prestiżu firmy potwierdzając jej dbałość o potrzeby Klienta w zakresie gwarancji pełnej kompleksowości świadczonych usług. Niektórzy przedsiębiorcy chcą mieć oddziały na terenie całej Polski z uwagi na rodzaj prowadzonej działalności gospodarczej i zamiary opanowania znacznej części rynku, inni natomiast przedsiębiorcy potrzebują adresu do rejestracji w konkretnym rejonie, bądź regionie Polski w celu skorzystania z programów unijnym i krajowych dotujących przedsiębiorców. Bez względu na powód jaki przyświeca w tym przypadku posiadanie przez wirtualne biuro kilku placówek w różnych częściach Polski lub odpowiednia współpracy z innymi firmami zajmującymi się tą samą branżą zapewnia najwyższy standard usług. To wirtualne biuro w pobliżu miejsca zamieszkania czy prowadzenia działalności gospodarczej przez przedsiębiorcę załatwia wszelkie możliwe formalności związane z rejestracją firmy oraz podpisaniem umowy z właściwym wirtualnym biurem.

Zasady współpracy z innymi firmami 

Serdecznie zapraszamy do współpracy wirtualne biura z całej Polski w celu zapewniania naszym Klientom kompleksowego zakresu usług dopasowanego do ich zindywidualizowanych potrzeb, zwłaszcza tych które dotyczą geograficznej lokalizacji wirtualnego biura. Współpraca ta może być korzystna zarówno w przypadku gdy to my polecamy usługi zaprzyjaźnionego wirtualnego biura mającego siedzibę w innej części Polski, jak i w przypadku gdy to nasza firma jest rekomendowana przez naszych współpracowników. Należy tutaj zaznaczyć, że województwo podkarpackie jest bardzo atrakcyjnym obszarem dla przedsiębiorców zwłaszcza tych, którzy posiadają duże zgłaszają zapotrzebowanie na niewykwalifikowanych i kwalifikowanych pracowników fizycznych w związku z faktem, że w nasze województwo znajduje się przy granicy z Ukrainą, a dzięki temu napływa tutaj w celach zarobkowych duża ilość pracowników posiadających obywatelstwo ukraińskie, którzy są dobrymi pracownika i podejmują się pracy na stanowiskach, na których Polacy ze względu na niskie wynagrodzenie nie chcą podejmować pracy.

Kontakt z Nami

W celu kontaktu wystarczy zadzwonić do wirtualnego biura w Rzeszowie. Zapraszamy do współpracy.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas