Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro- wyposażenie

Rola wyposażenia biura 

Wyposażenie biura stanowiącego siedzibę firmy jest bardzo ważne i niestety wymaga dużych nakładów finansowych. Na początek zwykle należy odnowić pomieszczenie, w szczególności je pomalować, ewentualnie wyszlifować podłogę lub położyć nową, np. panele, wykładzinę. podłogę można również pomalować, co zwykle jest najtańszym rozwiązaniem, wskazane jest wtedy również wylakierowanie podłogi. Możemy również na podłodze w biurze położyć dywan, co korzystnie wpłynie na wizerunek naszej firmy usługowej.

Zakup mebli do biura 

Kolejnym etapem jest zakup mebli do naszego biura. Obligatoryjnym elementem wyposażenia jest z całą pewnością biurko oraz krzesła. W naszym wirtualnym biurze znajduje się komplet wyposażenia, w szczególności kilka biurek stanowiących stanowiska pracy, duża liczba wygodnych, miękkich krzeseł oraz foteli biurowych oraz komplet szafek, w których może być przechowywana wszelka dokumentacja. Jeżeli zdecydujesz się na usługę wirtualnego biura w Przeworsku, Rzeszowie lub Jarosławiu będziesz mógł korzystać z tego wyposażenia w ramach usługi bez dodatkowych opłat.

Sprzęt informatyczny

W dzisiejszych czasach ważne jest również wyposażenie informatyczne pomieszczenia biurowego. W naszym wirtualnym biurze znajdują się urządzenia zapewniające dostęp do przewodowego oraz bezprzewodowego szerokopasmowego Internetu. W biurze istnieje również możliwość załadowania telefonu, laptopa oraz tabletu, a także skorzystania z komputera biurowego oraz Internetu bez opłat dodatkowych. Dysponujemy również wysokiej jakości sprzętem poligraficznym dzięki temu nasi Klienci mogą korzystać z kserokopiarki oraz skanera bez ograniczeń.

Telefon w wirtualnym biurze

W biurze znajdują się również dostępne telefonu, z których można wykonywać połączenia przychodzące. Istnieje również możliwość zamówienia kawy, herbaty, a także ciepłego posiłku dostarczanego przez firmę zewnętrzną. Staramy się dbać potrzeby naszych Klientów, dlatego zapewniamy im bardzo wysoki standard usług. 

Koszty wirtualnego biura

Podsumowując wyposażenie biura jest bardzo kosztowne, kosztów tych nie poniesiemy natomiast w przypadku skorzystania z usługi wirtualnego biura. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty będziesz miał dostęp do wysokiej jakości biznesowego sprzętu biurowego be obowiązku jego leasingu bądź zakupu. Jest to szczególnie zalecane rozwiązanie dla osób które stawiają pierwsze kroki na rynku świadczenia usług stanowiące czynnik minimalizujący ryzyko związane z ewentualnymi niepowodzeniami związanymi z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas