Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro Warszawa-Wilanów

Dzielnica Wilanów składa się z następujących obszarów administracyjnych:

  1. Wilanów Wysoki
  2. Wilanów Niski
  3. Wilanów Królewski
  4. Błonia Wilanowskie
  5. Powsinek
  6. Zawady
  7. Kępa Zawadowska
  8. Powsin

Dla dzielnicy tej właściwy jest Urząd Skarbowy w Warszawa-Ursynów oraz III Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Zapraszamy na stronę naszego wirtualnego biura w Warszawie.

Wilanów to jedna z najbardziej malowniczych i dynamicznie rozwijających się dzielnic Warszawy, położona na południowo-wschodnim krańcu miasta. Charakteryzuje się unikalną kombinacją zabytkowych pałaców, nowoczesnej architektury mieszkalnej oraz bogatych terenów zielonych, co czyni ją atrakcyjnym miejscem do życia dla wielu mieszkańców.

Powierzchnia Wilanowa wynosi około 36,73 km², co sprawia, że jest to jedna z większych dzielnic Warszawy. Liczba mieszkańców dzielnicy dynamicznie rośnie i w ostatnich latach przekroczyła 100 000, co świadczy o jej rosnącej popularności i rozwoju.

Edukacja w Wilanowie stoi na wysokim poziomie, oferując dostęp do szeregu publicznych i prywatnych placówek edukacyjnych – od przedszkoli, przez szkoły podstawowe i średnie, aż po wyższe uczelnie. Dzięki temu rodziny z dziećmi mogą liczyć na szeroki wybór opcji edukacyjnych.

Usługi zdrowotne są tu również na wysokim poziomie, z wieloma przychodniami, klinikami i specjalistycznymi centrami medycznymi, które zapewniają mieszkańcom dostęp do kompleksowej opieki zdrowotnej.

Infrastruktura handlowa i usługowa w Wilanowie jest rozbudowana i zróżnicowana. Mieszkańcy mają do dyspozycji centra handlowe, butiki, sklepy wielobranżowe oraz liczne punkty usługowe, które zaspokajają codzienne potrzeby oraz oferują możliwość spędzania wolnego czasu.

Dzielnica jest znana z Pałacu w Wilanowie i otaczającego go parku, który jest jednym z najcenniejszych zabytków kultury w Polsce. Zielone tereny, takie jak Park Kultury w Powsinie czy Ogród Botaniczny PAN, zapewniają mieszkańcom przestrzeń do rekreacji i wypoczynku na łonie natury.

Komunikacja z resztą miasta jest dobrze rozwinięta dzięki licznym liniom autobusowym oraz szybkim połączeniom drogowym, co ułatwia dojazdy do centrum Warszawy i innych dzielnic.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas