Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro Warszawa Wesoła

Dzielnica Wesoła składa się z następujących obszarów administracyjnych:

  • Plac Wojska Polskiego
  • Zielona-Grzybowa
  • Wesoła-Centrum
  • Wola Grzybowska
  • Groszówka
  • Stara Miłosna

Dla dzielnicy tej właściwy jest Urząd Skarbowy w Warszawa-Wawer oraz II Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Zapraszamy na stronę naszego wirtualnego biura w Warszawie.

Dzielnica Wesoła w Warszawie, która od 2002 roku jest częścią stolicy Polski, wyróżnia się na tle innych dzielnic swoją unikalną historią i charakterem. Na dzień 1 stycznia 2023 roku, Wesoła zajmowała powierzchnię 22,94 km² i była domem dla 26 463 mieszkańców, co daje gęstość zaludnienia wynoszącą 1154 osoby na km². Dzielnica słynie z dużych obszarów zielonych, w tym lasów sosnowych, które tworzą wyjątkowy mikroklimat i sprzyjają lepszej jakości powietrza w porównaniu z innymi obszarami Warszawy.

Wesoła oferuje mieszkańcom dostęp do wysokiej jakości usług zdrowotnych, w tym publicznych przychodni rejonowych i specjalistycznych oraz prywatnych ośrodków medycznych. Mimo braku szpitala publicznego bezpośrednio w dzielnicy, mieszkańcy mają dostęp do szpitali w pobliskich dzielnicach oraz prywatnej kliniki ginekologiczno-położniczej. W dzielnicy działa także 12 aptek, co jest znaczącym udogodnieniem dla lokalnej społeczności.

Jeśli chodzi o infrastrukturę handlową, Wesoła oferuje mieszkańcom wybór między dużymi sieciowymi marketami a lokalnymi sklepami. Działa tu także Galeria Wesoła oraz planowane jest otwarcie parku handlowego N-Park, który pomieści kilka lokali na powierzchni ponad 3 tys. mkw. Mieszkańcy cenią również dostępność produktów świeżych i lokalnych na pobliskim targowisku w Sulejówku.

Jednym z wyzwań dla dzielnicy jest jej stosunkowo duża odległość od centrum Warszawy, co może przyczyniać się do korków na drogach dojazdowych. Pomimo tego, Wesoła zachowuje kameralną atmosferę i oferuje mieszkańcom wysoką jakość życia, łącząc bliskość natury z dostępem do miejskich udogodnień. 

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas