Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro Warszawa Włochy

Dzielnica Włochy składa się z następujących obszarów administracyjnych:

Okęcie

Opacz Wielka

Paluch

Raków

Salomea

Stare Włochy

Nowe Włochy

Załuski

Zapraszamy na stronę naszego wirtualnego biura w Warszawie.

Dla dzielnicy tej właściwy jest Urząd Skarbowy w Warszawa-Bemowo oraz I Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.


Włochy to jedna z 18 dzielnic Warszawy, położona w lewobrzeżnej części miasta. Jest to obszar o bogatej historii, który przed przyłączeniem do stolicy w 1951 roku funkcjonował jako samodzielna jednostka administracyjna. Powierzchnia Włoch wynosi 28,63 km², a liczba mieszkańców to 49 526, co daje gęstość zaludnienia 1730 osób/km².

Dzielnica jest znana z Lotniska Chopina, największego portu lotniczego w Polsce, oraz z historycznych fortów, które są świadectwem militarnego znaczenia tego obszaru w przeszłości. Włochy składają się z różnych osiedli, takich jak Okęcie, Opacz Wielka, Paluch, Raków, Salomea, Stare Włochy, Nowe Włochy i Załuski, co podkreśla ich zróżnicowanie.

Mieszkańcy cenią Włochy za dostęp do szerokiego spektrum usług, bliskość kluczowych punktów komunikacyjnych oraz bogate zaplecze rekreacyjne i kulturalne. Pomimo swojej bliskości do centrum miasta, dzielnica oferuje spokój i odskocznię od miejskiego zgiełku, co czyni ją atrakcyjnym miejscem do życia dla wielu osób.


Włochy, będąc dynamiczną dzielnicą Warszawy, oferują szeroki zakres usług i atrakcji. Infrastruktura edukacyjna jest rozbudowana – znajdują się tu liczne szkoły podstawowe, gimnazja oraz licea, które są dobrze oceniane przez rodziców i uczniów. To sprawia, że rodziny z dziećmi często wybierają Włochy jako miejsce do życia, ceniąc sobie dostępność do wysokiej jakości edukacji.

Usługi zdrowotne w dzielnicy również stoją na wysokim poziomie. Oprócz przychodni rejonowych i specjalistycznych mieszkańcy mają dostęp do nowoczesnych placówek medycznych, w tym prywatnych klinik i gabinetów lekarskich, oferujących szeroki zakres usług medycznych.

Dzielnica jest znana z bogatej oferty kulturalnej i rekreacyjnej. Centra kultury i biblioteki organizują liczne warsztaty, wystawy oraz spotkania, które łączą lokalną społeczność. Dla miłośników aktywnego spędzania czasu dostępne są parki, tereny zielone oraz ścieżki rowerowe, które umożliwiają relaks i rekreację na świeżym powietrzu.

Włochy przyciągają również dzięki rozwojowi gospodarczemu. Dzielnica ta jest siedzibą wielu firm i przedsiębiorstw, co sprzyja tworzeniu nowych miejsc pracy i przyciąga profesjonalistów z różnych branż. Rozwój infrastruktury komercyjnej, w tym centra handlowe i punkty usługowe, zapewnia mieszkańcom dostęp do szerokiego zakresu produktów i usług.

Komunikacja miejska w Włochach jest dobrze rozwinięta, zapewniając łatwy dostęp do innych dzielnic Warszawy. Zarówno autobusy, jak i szybka kolej miejska (SKM) ułatwiają codzienne dojazdy do pracy czy szkoły.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas