Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro Warszawa - Praga Północ

Dzielnica Warszawa Praga Północ składa się z następujących obszarów administracyjnych:

  1. Nowa Praga
  2. Pelcowizna
  3. Stara Praga
  4. Szmulowizna

Dla dzielnicy tej właściwy jest Urząd Skarbowy Warszawa-Praga oraz III Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie.

Zapraszamy na stronę naszego wirtualnego biura w Warszawie.
Warszawa Praga-Północ, położona na prawym brzegu Wisły, jest jedną z najstarszych i najbardziej charakterystycznych dzielnic stolicy Polski. Dzielnica ta słynie z bogatej historii, kultury oraz unikalnej atmosfery, która przyciąga artystów, przedsiębiorców i turystów z całego świata.

Powierzchnia Pragi-Północ wynosi około 11,4 km², co czyni ją stosunkowo małą, ale intensywnie rozwijającą się częścią miasta. Liczba ludności w tej dzielnicy to około 65 000 mieszkańców, co świadczy o gęsto zaludnionym i tętniącym życiem obszarze.

Praga-Północ oferuje liczne ciekawe miejsca i atrakcje, które stanowią o jej unikatowym charakterze. Jednym z najbardziej znaczących punktów na mapie dzielnicy jest ZOO Warszawa, jedno z najstarszych i najbardziej cenionych ogrodów zoologicznych w Polsce. Kolejnym wyjątkowym miejscem jest Katedra św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika, będąca imponującym przykładem neogotyckiej architektury. Nie można pominąć ulicy Ząbkowskiej, serca Pragi-Północ, znanej z licznych kawiarni, restauracji oraz galerii sztuki, która jest miejscem spotkań i kulturalnym centrum dzielnicy. Również Różycki Bazar, najstarszy bazar w Warszawie, oferuje unikalny klimat i jest świadkiem historii i tradycji praskiej.

Gospodarka Pragi-Północ charakteryzuje się dynamicznym rozwojem sektora usług, kultury i turystyki. Dzięki inicjatywom rewitalizacyjnym oraz wsparciu dla przedsiębiorczości lokalnej, Praga-Północ przekształca się w ważne centrum biznesowe i kreatywne Warszawy. Inwestycje w infrastrukturę kulturalną, takie jak modernizacja i rozbudowa Teatru Powszechnego, przyczyniają się do wzrostu znaczenia dzielnicy na kulturalnej mapie miasta. Ponadto, rozwój turystyki jest wspierany przez unikalne atrakcje, wydarzenia artystyczne oraz festiwale, które przyciągają odwiedzających z kraju i zagranicy.

Podsumowując, Warszawa Praga-Północ jest dzielnicą, która z powodzeniem łączy swoje bogate dziedzictwo kulturowe i historyczne z nowoczesnym rozwojem. Jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, tworząc przestrzeń przyjazną mieszkańcom, przedsiębiorcom i turystom. Dzięki ciągłym inwestycjom i projektom rewitalizacyjnym, Praga-Północ dynamicznie się rozwija, zachowując przy tym swoją niepowtarzalną tożsamość.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas