Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro Warszawa - Mokotów

Dzielnica Warszawa Mokotów składa się z następujących obszarów administracyjnych:

 1. Augustówka
 2. Czerniaków
 3. Ksawerów
 4. Służew
 5. Służewiec
 6. Sadyba
 7. Siekierki
 8. Sielce
 9. Stary Mokotów
 10. Stegny
 11. Wierzbno
 12. Wyględów

Dla dzielnicy tej właściwy jest Urząd Skarbowy Warszawa-Mokotów III Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie

Zapraszamy na stronę naszego wirtualnego biura w Warszawie.

Warszawa Mokotów to jedna z największych i najbardziej prestiżowych dzielnic stolicy Polski, łącząca w sobie nowoczesność z bogatą historią. Znana z wysokiej jakości życia, rozbudowanej infrastruktury oraz zielonych przestrzeni, Mokotów przyciąga zarówno mieszkańców, jak i inwestorów.

Powierzchnia Mokotowa wynosi około 35,4 km², co czyni go jedną z największych dzielnic Warszawy. Liczba ludności zamieszkującej Mokotów to około 220 000 osób, co świadczy o jego dużej popularności i gęstości zaludnienia.

Mokotów oferuje liczne ciekawe miejsca i atrakcje, które podkreślają jego wyjątkowość. Szczególnie warte uwagi są Łazienki Królewskie, jeden z najpiękniejszych parków w Polsce, oferujący bogactwo przyrody, kultury i historii, w tym słynny pomnik Fryderyka Chopina oraz Pałac na Wyspie. Innym istotnym miejscem jest Park Morskie Oko, z malowniczym stawem i zabytkowymi willami, stanowiący oazę spokoju w sercu miasta. Nie można również zapomnieć o Centrum Nauki Kopernik, które jest nowoczesnym obiektem edukacyjnym, promującym naukę poprzez interaktywne wystawy i eksperymenty.

Gospodarka Mokotowa charakteryzuje się dynamicznym rozwojem, zwłaszcza w sektorach usługowym, biznesowym i naukowym. Mokotów jest siedzibą wielu krajowych i międzynarodowych firm, biur oraz instytucji edukacyjnych, w tym szkół wyższych i ośrodków badawczych, co czyni go ważnym centrum gospodarczym Warszawy. Rozwinięta infrastruktura biurowa, w tym nowoczesne kompleksy biurowe wzdłuż ulicy Domaniewskiej, przyciąga przedsiębiorstwa z branży IT, finansowej i konsultingowej, tworząc silny rynek pracy.

Podsumowując, Warszawa Mokotów jest dzielnicą oferującą mieszankę kultury, historii i nowoczesności, co sprawia, że jest atrakcyjna zarówno dla mieszkańców, jak i dla biznesu. Z jego zielonymi przestrzeniami, rozbudowaną infrastrukturą i dynamicznym rozwojem gospodarczym, Mokotów stanowi kluczowy element wizerunku współczesnej Warszawy, będąc jednocześnie doskonałym miejscem do życia i pracy.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas