Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro Warszawa - Białołęka

Dzielnica Warszawa Białołęka składa się z następujących obszarów administracyjnych:

 1. Białołęka Dworska
 2. Brzeziny
 3. Choszczówka
 4. Dąbrówka Szlachecka
 5. Grodzisk
 6. Henryków
 7. Kobiałka
 8. Nowodwory
 9. Szamocin
 10. Tarchomin
 11. Żerań

Dla dzielnicy tej właściwy jest Urząd Skarbowy Warszawa-Targówek oraz I Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie.

Zapraszamy na stronę naszego wirtualnego biura w Warszawie.

Warszawa Białołęka to jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic stolicy Polski, położona w północno-wschodniej części miasta. Dzielnica ta zyskuje na popularności dzięki dynamicznemu rozwojowi infrastruktury mieszkaniowej, przestronnym zielonym obszarom oraz rozbudowie lokalnych usług.

Powierzchnia Białołęki wynosi około 73,04 km², co czyni ją jedną z największych dzielnic Warszawy. Dzielnica ta jest domem dla ponad 70 000 mieszkańców, co świadczy o jej rosnącej atrakcyjności i ciągłym rozwoju.

Białołęka oferuje liczne ciekawe miejsca i atrakcje. Jednym z nich jest Park Henrykowski, który zapewnia mieszkańcom przestrzeń do rekreacji i odpoczynku na łonie natury. Warto również wspomnieć o Rezerwacie Przyrody Ławice Kiełpińskie, będącym miejscem o wyjątkowej wartości przyrodniczej i krajobrazowej, stanowiącym siedlisko dla wielu gatunków ptaków. Dla zainteresowanych historią, niezwykle interesującym miejscem będzie Fort Białołęka, będący częścią warszawskiego zespołu fortowego. Dzielnica ta jest również znana z organizowania lokalnych festynów, targów i wydarzeń kulturalnych, które integrują społeczność lokalną.

Gospodarka Białołęki charakteryzuje się dynamicznym rozwojem sektora mieszkaniowego oraz usługowego. W ostatnich latach na terenie dzielnicy powstało wiele nowych osiedli mieszkaniowych, co przyciąga nowych mieszkańców i stymuluje lokalny rynek pracy. Białołęka staje się także atrakcyjnym miejscem dla przedsiębiorców, szczególnie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, co przyczynia się do wzrostu oferty usługowej i handlowej. Rozwój infrastruktury drogowej i komunikacyjnej, w tym planowana budowa kolejnych odcinków dróg oraz rozbudowa sieci tramwajowej, jeszcze bardziej zwiększy atrakcyjność dzielnicy.

Podsumowując, Warszawa Białołęka jest dzielnicą o ogromnym potencjale rozwojowym, która łączy w sobie zalety życia na obrzeżach miasta z łatwym dostępem do centrum dzięki rozbudowanej infrastrukturze transportowej. Jej zielone tereny, rozwijająca się oferta mieszkaniowa oraz dynamiczny rozwój gospodarczy sprawiają, że Białołęka jest coraz częściej wybierana jako miejsce do życia, co zapowiada jej dalszy rozwój i prosperowanie w przyszłości.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas