Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro Warszawa Żoliborz

Dzielnica Wesoła składa się z następujących obszarów administracyjnych:

  1. Stary Żoliborz,
  2. Sady Żoliborskie
  3. Marymont-Potok

Dla dzielnicy tej właściwy jest Pierwszy Urząd Skarbowy w Warszawa- Śródmieście oraz Inspektora Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Warszawa-Żoliborz.

Zapraszamy na stronę naszego wirtualnego biura w Warszawie.


Żoliborz to jedna z najbardziej charakterystycznych i zielonych dzielnic Warszawy, położona w północno-zachodniej części miasta, na lewym brzegu Wisły. Jest to obszar o powierzchni 8,47 km² z liczbą mieszkańców wynoszącą 52 792 osób, co przekłada się na zagęszczenie ludności 6233 osób/km².

Dzielnica znana jest ze swojej kameralnej zabudowy, rozległych terenów zielonych oraz doskonałej komunikacji z centrum miasta. Żoliborz słynie z bogatej oferty edukacyjnej, kulturalnej i rekreacyjnej, a także z wysokiej jakości usług i gastronomii.

Ważnymi punktami na mapie Żoliborza są Park Stefana Żeromskiego i Fort Sokolnickiego, będące miejscami relaksu i spotkań mieszkańców. Dzielnica ta jest również domem dla Kina Wisła i Teatru Komedia, oferujących bogaty program kulturalny.

Plac Wilsona, z jedną z najpiękniejszych stacji metra na świecie, jest uznawany za symbol i serce Żoliborza. Dzielnica ta, z racji swojego prestiżu i bliskości do centrum, jest wyjątkowo atrakcyjna dla osób aktywnych zawodowo, studentów, rodzin oraz seniorów, którzy cenią sobie spokojne życie wśród zieleni z jednoczesnym dostępem do miejscowych udogodnień.

Żoliborz przyciąga również dzięki planowanemu rozwojowi, w tym inwestycjom mieszkaniowym o podwyższonym standardzie oraz modernizacji kamienic na Starym Żoliborzu. Dzielnica ta jest zatem idealnym miejscem dla osób poszukujących miejsca do życia łączącego w sobie historię, nowoczesność i naturę.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas