Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro w mieście

Dlaczego wirtualne biura mają siedziby w miastach? 

Najczęściej firmy oferują usługę wirtualnego biura w mieście. W mieście znajduje się wiele działalności gospodarczych, dlatego Twoja firma ma większe możliwości, w zakresie nawiązania współpracy biznesowej. W mieście mieszka również więcej ludzi, a tym samym jest większa ilość potencjalnych Klientów dla Twojej firmy. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że na terenach zurbanizowanych wybudowana jest lepsza infrastruktura drogowa, co znacznie ułatwia dojazd do Twojej firmy. Miasto wiąże się również z prestiżem, zwłaszcza miasto tak dynamicznie rozwijające się jak Rzeszów. Ciekawym miejscem jest również Jarosław oraz Przeworsk. Nie każdy bowiem wie, że te aglomerację swój początek miały jeszcze w wiekach prehistorycznych. Już w opoce kamienia na terenie dzisiejszego miasta Przeworsk oraz Jarosław powstawały osady protomiejskie.

Oferta wirtualnego biura

Wirtualne biuro w mieście to również dobra oferta dla osób mieszkających na wsi, które chciałyby prowadzić firmę w mieście, z uwagi na fakt, iż na terenach wiejskich jest mało osób zainteresowanych ich usługami. W szczególności Kancelarie Adwokackie czy Kancelarii Prawne, a także Kancelarie Radców Prawnych są usytuowane w mieście. Również biura kredytowe oraz biura rachunkowe są usytuowane w miastach.

Ceny lokali w miastach

Lokale w miastach są zwykle drogie, pomimo dużej konkurencji na rynku, uniknąć tej wady siedziby w mieście można korzystając z usługi wirtualnego biura. Dzięki naszej ofercie Klient otrzyma adres biura w mieście przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów utrzymania takiego biura. To idealne rozwiązanie zaspokajające Twoje potrzeby biznesowe, dlatego warto z niego skorzystać. Miasto daje duże możliwości rozwoju, z uwagi na ten fakt większość ludzi woli mieszkać i prowadzić działalność gospodarczą na terenie miejskim. Niektórzy zaś mieszkają pod miastem w swoich domach, gdyż zakup domu na terenie wiejskim jest tańszy, natomiast dojeżdżają do pracy w mieście. Jest to coraz częstsza sytuacja na rynku zawodowym.

Warunki ekonomiczne w Rzeszowie

W Rzeszowie znajdziesz firmy praktycznie z każdej branży, zarówno produkcyjnej, jak i handlowej oraz usługowej. Dzięki temu Twoja firma w tak korzystnym otoczeniu może się bez przeszkód rozwijać i przynosić dochody. Rzeszów to również doskonałe miejsce na inwestycje. Podobnie miasta takie jak Przeworsk, z zwłaszcza Jarosław, w którym pracuje wielu obcokrajowców stanowiących dla pracodawców potencjalnych pracowników. Dzięki temu rynek tamtych okolic nie narzeka na brak rąk do pracy. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą wirtualnego biura zadzwoń i uzyskaj szczegółowe informacje dotyczące tej usługi.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas