Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro w mieście

Dlaczego wirtualne biura mają siedziby w miastach? 

Najczęściej firmy oferują usługę wirtualnego biura w mieście. W mieście znajduje się wiele działalności gospodarczych, dlatego Twoja firma ma większe możliwości, w zakresie nawiązania współpracy biznesowej. W mieście mieszka również więcej ludzi, a tym samym jest większa ilość potencjalnych Klientów dla Twojej firmy. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że na terenach zurbanizowanych wybudowana jest lepsza infrastruktura drogowa, co znacznie ułatwia dojazd do Twojej firmy. Miasto wiąże się również z prestiżem, zwłaszcza miasto tak dynamicznie rozwijające się jak Rzeszów. Ciekawym miejscem jest również Jarosław oraz Przeworsk. Nie każdy bowiem wie, że te aglomerację swój początek miały jeszcze w wiekach prehistorycznych. Już w opoce kamienia na terenie dzisiejszego miasta Przeworsk oraz Jarosław powstawały osady protomiejskie.

Oferta wirtualnego biura

Wirtualne biuro w mieście to również dobra oferta dla osób mieszkających na wsi, które chciałyby prowadzić firmę w mieście, z uwagi na fakt, iż na terenach wiejskich jest mało osób zainteresowanych ich usługami. W szczególności Kancelarie Adwokackie czy Kancelarii Prawne, a także Kancelarie Radców Prawnych są usytuowane w mieście. Również biura kredytowe oraz biura rachunkowe są usytuowane w miastach.

Ceny lokali w miastach

Lokale w miastach są zwykle drogie, pomimo dużej konkurencji na rynku, uniknąć tej wady siedziby w mieście można korzystając z usługi wirtualnego biura. Dzięki naszej ofercie Klient otrzyma adres biura w mieście przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów utrzymania takiego biura. To idealne rozwiązanie zaspokajające Twoje potrzeby biznesowe, dlatego warto z niego skorzystać. Miasto daje duże możliwości rozwoju, z uwagi na ten fakt większość ludzi woli mieszkać i prowadzić działalność gospodarczą na terenie miejskim. Niektórzy zaś mieszkają pod miastem w swoich domach, gdyż zakup domu na terenie wiejskim jest tańszy, natomiast dojeżdżają do pracy w mieście. Jest to coraz częstsza sytuacja na rynku zawodowym.

Warunki ekonomiczne w Rzeszowie

W Rzeszowie znajdziesz firmy praktycznie z każdej branży, zarówno produkcyjnej, jak i handlowej oraz usługowej. Dzięki temu Twoja firma w tak korzystnym otoczeniu może się bez przeszkód rozwijać i przynosić dochody. Rzeszów to również doskonałe miejsce na inwestycje. Podobnie miasta takie jak Przeworsk, z zwłaszcza Jarosław, w którym pracuje wielu obcokrajowców stanowiących dla pracodawców potencjalnych pracowników. Dzięki temu rynek tamtych okolic nie narzeka na brak rąk do pracy. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą wirtualnego biura zadzwoń i uzyskaj szczegółowe informacje dotyczące tej usługi.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas