Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro Rzeszów, a wynajem

Zalety wirtualnego biura w porównaniu do najmu o charakterze tradycyjnym 

Wirtualne biuro to stosunkowo nowe rozwiązanie, ale już popularne na terenie Polski. Jest to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnego najmu powierzchni biurowych. Dobrym rozwiązaniem jest zwłaszcza skorzystanie z oferty wirtualnego biura na terenie Rzeszowa. Jak wiadomo Rzeszów to miasto, które ze względu na swój potencjał rozwojowy i położenie jest bardzo atrakcyjne dla inwestorów, przekłada się to również na ceny lokali, które są stosunkowo drogie, zwłaszcza te położone w centrum miasta. Położenie wirtualnego biura, a raczej fizycznego adresu, w którym znajduje się biuro w ścisłym centrum Rzeszowa jest bardzo korzystne dla korzystających z usług co-workingowych. Niewiele firm ma swoje siedziby lub oddziały w centrum Rzeszowa ze względu na koszty. Natomiast korzystając z wirtualnego biura możesz mieć dostęp do w pełni wyposażonego lokalu za ułamek kosztów jakie musiałbyś ponieść na wynajem biura w tak korzystnej lokalizacji jak znajduje się wirtualne biuro w Rzeszowie. Za cenę jaką zapłacisz za wirtualne biuro w Rzeszowie nie wynajmiesz nawet lokalu na obrzeżach miasta nawet znacznie mniejszego niż Rzeszów.

Usługi dodatkowe wirtualnego biura

Dodatkowo warto wspomnieć, że wirtualne biuro to nie tylko adres do rejestracji, korespondencji oraz usługa zapewniająca możliwość odbywania spotkań w fizycznym biurze w Rzeszowie. Wirtualne biuro to także odbiór korespondencji i przesyłanie jej skanów na adres wskazany przez usługobiorcę. Dzięki temu firma ma zapewnione, że jej korespondencja będzie znajdować się również na nośnikach informatycznych co w dzisiejszych czasach jest bardzo praktyczne. Wirtualne biuro spełnia zatem również funkcje sekretarki. Ponadto w wirtualnym biurze może być prowadzona księgowość obsługiwanych firm. Mamy swoje biura nie tylko w Rzeszowie, ale w kilku miastach Podkarpacia, dzięki czemu obieg dokumentów księgowych jest bardzo prosty.

Oferta wirtualnego biura w Rzeszowie 

Jeżeli chcesz prowadzić firmę, a zniechęcają Cię formalności z tym związane oraz koszty jej założenia oraz utrzymania skontaktuj się z wirtualnym biurem w Rzeszowie. Wirtualne biuro Rzeszów to usługa zwłaszcza dla przedsiębiorców, którzy zaczynają swoją przygodę z biznesem. Usługa na nie jest jeszcze w Polsce przez wszystkich znana, ale coraz bardziej popularna. Wirtualne biuro to przyszłość start-upów i szansa dla micro-przedsiębiorców na dobry start na rynku. Wirtualne biuro w Rzeszowie umożliwia również ekspansje już istniejącym i dobrze funkcjonującym działalnością gospodarczym na terenie Podkarpacia. Stolica Podkarpacia może być również miejscem dla prowadzenia twojej firmy w formie indywidualnej lub spółki. Świadczymy kompleksowe usługi wsparcia na najwyższym poziomie.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas