Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla wizażystki

Usługi wizażystów

W dzisiejszych czasach usługi wszelkiego rodzaju wizażystów są bardzo popularne. Z oferty takiej korzystają przede wszystkim kobiety. Osoba taka zajmuje się dopasowaniem ubioru oraz makijażu kobiety to jej predyspozycji i wyglądu. Z usług wizażystów korzystają również co wydaje się oczywiste osoby z branży rozrywkowej występujące na ekranie kanałów telewizyjnych. W telewizji zatrudniony jest cały sztab ludzi, którzy zajmuje się wykonywaniem właśnie czynności z tego zakresu. Przede wszystkim każda osoba, która ma wystąpienie na szklanym ekranie ma nałożony makijaż. Czynność ta jest wykonana w tym celu, aby od twarzy w odpowiedni sposób odbijało się światło. Jest to makijaż neutralny, który wpływa wyłącznie na ostrość obrazu. Inaczej jest w przypadku specjalnego makijażu, który nakładany jest na twarz prezenterkom telewizyjnym. W takim przypadku najczęściej celem tego makijażu jest zamaskowanie niedostatków urody takich kobiet. W szczególności makijaż może tuszować zmarszczki lub przebarwienia skóry.

Kwalifikacje konieczne do wykonywania zawodu

Dodatkowo osoba zajmująca się wizażem dobiera również odpowiedni strój. Ten strój jest uzależniony od rodzaju programu w którym pokazywany jest wizerunek określonej osoby. Najczęściej w programach rozrywkowych dąży się do tego, aby wygląd ten był naturalny, gdyż chce się wprowadzić dla widzów pewien element nieoficjalny. Inaczej jest w programach o charakterze informacyjnym które to zwykle mają ściśle formalistyczny charakter. W takiej sytuacji organizatorom programów telewizyjnych zależy, aby jego uczestnicy wyglądali poważnie, oficjalnie i w sposób elegancki. Zawód wizażystki wykonują przede wszystkim kobiety, gdyż to w zakresie ich zainteresowania znajdują się zazwyczaj w kręgu mody i makijażu. Kobiety takie mają zwykle stałe Klientki. Niejednokrotnie Klientki takie są przyjmowane w domu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. Należy jednak zaznaczyć, że w przypadku gdy działalności wizażystki przynosi duże, konkretne przychody pozwalające jej na utrzymanie się i stanowiące jej podstawowe źródło dochodu należy pomyśleć o zarejestrowaniu działalności gospodarczej. Potrzeba taka zachodzi w związku z koniecznością odprowadzenia odpowiednich składek na ubezpieczenie społeczne oraz ubezpieczenie zdrowotne na rachunek Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Konieczne jest również przeprowadzenie rozliczenia z Urzędem Skarbowym w celu zapłaty wszystkich wymaganych podatków.

Oferta wirtualnego biura

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą wirtualnego biura w Rzeszowie, Jarosławiu lub Przeworsku zapraszamy do kontaktu. Nasze wirtualne biura na terenie województwa podkarpackiego są otwarte na współpracę również z osobami prowadzącymi działalności gospodarczą w zakresie bardzo nietypowych branż.  


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas