Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla tapicera

Istota zawodu tapicera  

 Zawód tapicera polega na wykonywaniu tapicerki w samochodach. W nowych samochodach czynności takie wykonywane są przez specjalnie do tego stworzone maszyny, które są nadzorowane przez ludzi. Maszyny takie są bardzo precyzyjne dlatego jakość wykonywanych produktów jest bardzo wysoka. Nie każdą czynność w tym zakresie mogą wykonać maszyny ze względu na fakt jej skomplikowania. W takiej sytuacji konieczne jest zaangażowanie czynnika ludzkiego. Czynnik ludzki jest również odpowiedzialny za kontrolę jakość oraz ilość produktów wykonanych przez maszyny.

Zadania tapicera 

  W związku z faktem, że większość czynności w zakresie wykonywania tapicerki wykonują maszyny tapicerzy zajmują się przede wszystkim naprawą uszkodzonej tapicerki. Uszkodzenia te mogą polegać na powstaniu ubytków lub przebarwień. Tapicerka może być wykonana z różnych materiałów. Najbardziej trwałym i wytrzymałym materiałem jest naturalna skóra. Jest to jednak rozwiązanie najdroższe gdyż skóra naturalna jest bardzo cenna, a jej zasoby w środowisku naturalnym są znacznie ograniczone. Niektóre osoby ponadto kategorycznie sprzeciwiają się użyciu skóry zwierzęcej dla celów przemysłowych z uwagi na swój światopogląd. Skóra sztuczna jest bardzo mało wstrzymała. Przede wszystkim skóra taka bardzo szybko ulega przetarciu. Ponadto skórę taką bardzo łatwo przeciąć. W takiej sytuacji istnieje możliwość załatania powstałego ubytku. Alternatywą jest tutaj zaszycie powstałej dziury lub sklejenie. Rozwiązania te negatywnie wpływają na estetykę tapicerki dlatego w każdym przypadku gdy powstanie ubytek zalecane jest wymienienie całej tapicerki.

Wymagania do wykonywania zawodu tapicera 

  Tapicer nie musi posiadać określonego wykształcenia. Oczywiście w kierunku tym kształcą szkoły zawodowe, jednak nie zawsze kształcenie w takich szkołach jest efektywne. Najlepiej zawodu uczy praktyka i jest tak również w tym przypadku. Aby przygotować się do zawodu tapicera najlepiej na początku zatrudnić się u doświadczonego tapicera jako pomocnik. Po nabraniu wprawy można samodzielnie wykonywać zawód tapicera. W takiej sytuacji można zatrudnić się w warsztacie samochodowym lub ewentualnie otworzyć własny biznes. To drugie rozwiązanie może przynieść znacznie większe przychody jednak wiąże się również ze sporym ryzykiem finansowym.

Kontakt z Nami 

  Nasze wirtualne biuro w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie świadczy usługi na rzecz wolnych zawodów. Zawód tapicera jest wykonywany głównie w terenie. Tapicer czasami dojeżdża do Klientów, a czasami wykonuje swoją pracę w warsztacie samochodowym. Z uwagi na ten fakt skorzystanie z wirtualnego biura w tym przypadku jest bardzo korzystne. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas