Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla stacji benzynowej

Rola stacji benzynowych

W związku z rozwojem motoryzacji powstaje coraz więcej stacji benzynowych. Stacje te oferują zarówno sprzedaż benzyny, ropy, jak i oleju napędowego oraz gazu. Co do zasady zasilanie samochodu gazem jest bardziej korzystne z ekonomicznego punktu widzenia podobnie jak korzystanie z silnika dieslowego. Nie mniej jednak najczęściej fabrycznie wyprodukowane samochody nie posiadają instalacji gazowych dlatego konieczne jest poniesienie wydatku na zamontowanie instalacji gazowej. Jednocześnie należy podnieść, że wydatki te zwrócą się w związku z oszczędnościami wynikającymi z korzystania z instalacji gazowej. Coraz częściej na stajach benzynowych istnieje również możliwość naładowania samochodu elektrycznego. Samochody te są coraz bardziej popularne zwłaszcza na zachodzie europy. Instalacja elektrycznego zasilania jest jednak instalowana wyłącznie w nowych samochodach z górnej półki. Samochody te są nowoczesne dlatego zapewniają odpowiedni komfort użytkowania. Należy jednak zaznaczyć, że ładowanie takiego samochodu trwa stosunkowo długu co bardzo często zniechęca użytkowników do ich zakupu. Zakupy takich samochodów są jednak wspierane przez fundusze, które mają na celu dbałość o ochronę środowiska naturalnego.

Lokalizacje stacji benzynowych

Stacje paliwowe zawsze są zlokalizowane przy głównych drogach. Najczęściej jednak stacje paliwowe nie znajdują się w centrach miast tylko na ich obrzeżach. Wynika to z faktu, ze wynajem powierzchni w centrum miasta jest drogi. Dodatkowo przy stacjach benzynowych zwykle są duże parking najczęściej bezpłatne dla Klientów stacji benzynowej. Pracować na stacji benzynowej może praktycznie każdy. Praca ta nie wymaga dużych kwalifikacji jednak wbrew pozorom jest bardzo odpowiedzialna. Wynika to z faktu, ze na stacji benzynowej znajdują się materiały łatwopalne, dlatego właśnie na stacji benzynowej nie można palić papierosów. Pracownicy stacji benzynowych nie zarabiają jednak dużo, jest to jeden z najgorzej opłacanych zawodów. W związku z tym faktem brakuje rąk do tego rodzaju pracy. Rozwiązaniem jest zatrudnianie osoby obywatelstwa ukraińskiego na tych stanowiskach. Praca ta nie zawsze wymaga znajomości języka polskiego.

Marketing stacji paliwowej

Stacja benzynowa potrzebuje reklamy w związku z faktem, iż stacji takich powstaje stosunkowo dużo. Najlepszą reklamą stacji jest oczywiście duży szyld widoczny na ruchliwej trasie. Warto także zadbać, aby stacja podjęła współpracę z zawodowymi przewoźnikami osób oraz spedytorami. Tacy kontrahenci zapewniają stały dopływ przychodów. W celu wykonywania czynności administracyjnych i tych związanych z reklamą można skorzystać z usług wirtualne biura w Przeworsku, Jarosławiu lub Rzeszowie. Takie rozwiązanie jest korzystne z punktu widzenia zasad organizacji zarządzania oraz z punktu widzenia ekonomicznego.

Nasza oferta dla stacji benzynowych

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą w zakresie usług reklamowych oraz administracyjnych serdecznie zapraszamy do kontaktów z wirtualnym biurem. Nasi pracownicy posiadają wiedzę na temat prowadzenia działalności gospodarczej w różnych branżach dlatego doskonale rozumieją potrzeby naszych Klientów. Dane kontraktowe znajdziesz na naszej stronie internetowej, a także wizytówkach naszej firmy.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas