Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla sprzedawcy telefonów

Dostępność telefonów komórkowych

W dzisiejszych czasach telefony komórkowe są powszechnym wynalazkiem, który ułatwia nam życie. Praktycznie każdy przedsiębiorca oraz osoba indywidualna posiada własny telefon komórkowy. Telefony komórkowe służą obecnie nie tylko w celu nawiązania połączeń telefonicznych, ale także pełnią inne funkcje. Nie zmienia to faktu, że podstawowym celem potocznie zwanej komórki jest kontaktowanie się z innymi ludźmi na odległość. Do dodatkowych funkcji telefonów komórkowych należy, w szczególności robienie zdjęć, czy też nagrywanie filmów oraz dźwięku. W związku z tym faktem telefony te pobierają coraz więcej energii. Rozmiary telefonów nie ulegają przy tym zmianie, wręcz przeciwnie telefony są znacznie cieńsze niż kiedyś, co generuje to, że również ich bateria ma mniejszą pojemność. Dobrym rozwiązanie w tym przypadku jest korzystanie z power banków, które magazynują energie. Nie jest to jednak zawsze zbyt wygodne, jednak najczęściej konieczne zwłaszcza w podróży gdy nie posiadamy ładowarki samochodowej.

Ceny telefonów komórkowych

Telefony komórkowe obecnie są bardzo tanimi urządzeniami. Jest to zasada, od której są wyjątki. Bardzo nowoczesne komórki osiągają astronomiczne ceny. Takie urządzenia posiadają bardzo nowoczesną technologię i bardzo często znacznie wyższe parametry wydajności niż wysokiej klasy komputery stacjonarne lub laptopy. Należy jednak podnieść, w związku z rozwojem nowych technologii nawet ceny tak zaawansowanych telefonów komórkowych spadają. Bardzo popularne jest również eksportowanie telefonów komórkowych z Polski do innych krajów w celu sprzedaży. Jeżeli telefony są importowane lub eksportowane z poza terenów należących do jednolitego rynku wspólnotowego Unii Europejskiej takie transakcje wymagają uczynieniu zadość obowiązkom wynikającym z prawa celnego.

Wsparcje wirtualnego biura skierowane dla branży GSM

W wirtualnym biurze sprzedawca może zarówno magazynować telefony komórkowe jak i prowadzić ich sprzedaż. Infrastruktura znajdująca się w wirtualnym biurze pozwala również na prowadzenie sklepu internetowego. Oczywiście jest to rozwiązani korzystne wyłącznie dla drobnych przedsiębiorców. Większe firmy generują duże przychody dlatego nie muszą oszczędzać na wynajmie lokali. Nie każdy rodzaj działalności gospodarczej i handlowej można prowadzić w wirtualnym biurze, gdyż czasami jest to niemożliwe lub niecelowe.

Jak uzyskać ofertę wirtualnego biura w Rzeszowie lub Jarosławiu?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy. Nasze biura znajdują się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Wspieramy lokalnych przedsiębiorców, a także tych działających na skalę. regionalną i ogólnokrajową, zwłaszcza inwestujących w nowe technologie i ciekawe rozwiązania.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas