Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla sprzedawcy sprzętu medycznego

Rynek sprzęty medycznego

W dzisiejszych czasach medycyna jest bardzo rozwinięta. W związku z tym faktem istnieje bardzo duże zapotrzebowanie na rożnego rodzaju sprzęt medyczny. Sprzęt jest taki jest bardzo ważny, gdyż to niejednokrotnie od jego jakości zależy efekt leczenia pacjenta. Urządzenia medyczne muszą spełniać wyśrubowane normy określone zarówno w przepisach prawa krajowego, jak i prawa unijnego. Przepisy te mają na celu przede wszystkim ochronę praw pacjenta. W tego rodzaju aparaturze cena schodzi na dalszy plan, gdyż najważniejsza jest jakość zakupionych produktów, a także ich niezawodności oraz bezpieczeństwo rozumiane jako brak ryzyka uszkodzenia zdrowia lub życia pacjenta. Lekarze zazwyczaj współpracują z określonymi firmami dostarczającymi sprzęt medyczne do których jakości produktów mają pełne zaufanie.  Najczęściej jednak lekarze oraz kliniki medyczne nie zamawiają urządzeń medycznych bezpośrednio u ich producentów tylko korzystają w tym zakresie z usług pośredników. Rozwiązanie takie jest co nie budzi wątpliwości bardzo wygodne jednak wiąże się z obowiązkiem poniesienia stosunkowo wysokiego wynagrodzeniem pośrednika w postaci prowizji. Prowizja ta jest uzależniona zazwyczaj od wartości sprzedanych towarów.

Konkurencja na rynku sprzętu medycznego

Na rynku pośredników wyrobów medycznych panuje bardzo duża konkurencja. Wynika to z faktu, że taką działalność gospodarczą może prowadzić w zasadzie każdy. Nie jest tutaj potrzebne kierunkowe wykształcenie czy posiadanie specjalnych umiejętności. Ważna jest jednak zdolność do przekonywania potencjalnych Klientów do swojej oferty. Dodatkowo bardzo ważne jest to aby znaleźć najtańszych dostawców sprzętu medycznego dzięki czemu pośrednik będzie mógł zaoferować finalnemu nabywcy produkt po konkurencyjnej cenie. Bardzo często te same produkty, a więc te same modelu urządzeń medycznych można kupić po rożnych cenach w zależności od tego kto pośredniczy w transakcji. Zawsze najtaniej można kupić towary z pominięciem pośredników. Natomiast im więcej jest pośredników cena towaru znacząco  rośnie. Nie mniej jednak wzrost mechanizacji produkcji spowodował zwiększenie się roli pośrednictwa w życiu gospodarczym co dotyka również omawianej powyżej dziedziny.

Wirtualne biuro dla pośredników w branży urządzeń medycznych

Wirtualne biuro jest bardzo popularne w przypadku pośredników oferujących obrót urządzeniami medycznymi. W przypadku takiego rodzaju działalności podmiot zajmuje gospodarczy czyli przedsiębiorca zajmuje się głównie wykonywaniem czynności w terenie, a wynajem fizycznego lokalu to zbędny wydatek. Jeżeli jesteś zainteresowany wirtualnym biurem w Rzeszowie dla swojej firmy z branży medycznej serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zaproponujemy Ci ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. 

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas