Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla sprzedawcy proszków do prania

Oferta proszków do prania

 Proszki do prania służą czyszczeniu ubrań. Na rynku oferowana jest szeroko gama produktów tego rodzaju różniących się pomiędzy sobą ceną oraz jakością. Istotną cechą takich proszków jest również to jak skutecznie pozbywają się plam. Co do zasady każdy proszek poradzi sobie z odzieżą, która nie jest bardzo zabrudzona, inaczej jest w przypadku trudnych do zmycia plam. W takim przypadku zachodzi potrzeba użycia droższego proszku oraz zastosowania bardziej intensywnego programu piorącego co wiąże się ze zwiększonym zużyciem energii. Proszek do prania można co do zasady kupić w każdym sklepie, nawet spożywczym, gdyż jest to podstawowy produkt z zakresu chemii gospodarczej. Istnieje również możliwość wyprania ubrań w samej wodzie, lecz wówczas efekty będą niewielkie.

Jak wybrać odpowiedni proszek do prania? 

  Z ekonomicznego punktu widzenia warto zakupić większe opakowanie proszku do prania, gdyż w takim przypadku cena za kg będzie kształtować się na niższym poziomie. Warto także zaopatrzyć się w miarkę, żeby wydzielać odpowiednią ilość proszku do każdego prania. Przy wykonaniu podwójnego prania istnieje możliwość wsypania proszku do dwóch komór. Takie pranie jest zalecane w przypadku bardzo trudnych do wyczyszczenia plam. W celu zapewnienia odpowiedniego zapachu pranej odzieży można również zastosować płyn do płukania o przyjemnym aromacie zapachowym. Płyn taki nie posiada właściwości piorących, ale zapewnia odpowiednie zmiękczenie tkanin. W dzisiejszych czasach używanie takiego płynu jest standardem.

Sprzedawcy proszków do prania

  Sprzedawcy proszków do prania zaopatrują głównie sklepy. Ze względu na wagę takich produktów w tym przypadku nie jest popularna sprzedaż internetowa, ze względu na bardzo duże koszty dostawy. Z uwagi na ten fakt konkurencja na rynku proszków do prania ogranicza się do standardowych kanałów sprzedaży. Nie mniej jednak przy wyborze określonego produktu warto sprawdzić to, czy w innym miejscu sprzedaży nie jest oferowany za niższą cenę. Najczęściej najkorzystniejsze warunki zakupu oferują wysoko-powierzchniowe hipermarkety. Takie sklepy pobierają niską marzę i starają się pozyskać najtańszych dostawców, jednak dzięki ilości sprzedanych towarów osiągają zysk. Najczęściej sklepy takie są zaopatrywane przez przedstawicieli handlowych, którzy zapewniają bieżące uzupełnianie towarów. W innych przypadkach sklep korzysta z usług stałych kontrahentów, a wówczas dostawy są wykonywane według zgłoszonego zapotrzebowania na produkty.

Współpraca z wirtualnym biurem 

  Wirtualne biuro w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku wspiera również przedsiębiorców produkujących i dystrybuujących artykułu chemii gospodarczej służącej do utrzymania czystości. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług wirtualnego biura.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas