Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla sprzedawcy kwiatów

Rynek produkcji i sprzedaży kwiatów

Kwiaty w dzisiejszych czasach są bardzo popularnym prezentem zwłaszcza dla Kobiet. Kwiaty są uprawniane również w Polsce. Hodowla kwiatów wymaga dużego nakładu pracy i precyzji. Kwiaty są narażone na różne choroby roślin, dlatego muszą być one spryskiwane specjalnymi środkami ochrony roślin. Środki te bardzo często są szkodliwe dla zdrowia, dlatego nie można spożywać kwiatów, niezależnie od tego, że są one niejadalne. Kwiaty uprawniane są w specjalnie do tego przystosowanych szklarniach. Wynika to z faktu, że kwiaty potrzebują stałej temperatury, a winnym przypadku ich rozwój nie jest możliwy. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku zmiennego klimatu, z którym mamy do czynienia w Polsce. Oczywiście istnieje możliwość uprawiania kwiatów na wolnym powietrzu, jednak wiąże się to z bardzo dużym ryzykiem gospodarczym. Nie mniej jednak istnieje możliwość ubezpieczenia upraw co łagodzi skutki zniszczenia upraw. W przypadku uprawy szklarniowej jest bardzo duża pewność co do potencjalnych zysków. Dlatego właśnie uprawa szklarniowa jest zalecana formą w przypadku tego rodzaju działalności gospodarczej.

Sprzedaż i dystrybucja kwiatów

Kwiaty mogą być sprzedawana do hurtowni lub bezpośrednio do kwiaciarni. W kwiaciarniach zwykle pobierana jest ogromna prowizja z tytułu sprzedaży kwiatów. Kwiaty są materiałem, które bardzo szybko więdną dlatego należy je bardzo szybko sprzedać zanim będą niezdatne do użytku. W przypadku gdy tak się jednak nie stanie kwiaty nie mogą być magazynowane, ani z powrotem zwrócone do hurtowni. Z uwagi na ten fakt, w przypadku sprzedaży kwiatów trzeba sobie zdawać sprawę, że działalność taka może przynosić zarówno zyski jak i straty. Oczywiście istnieje możliwość ubezpieczenia tego rodzaju działalności. W takim jednak przypadku w przypadku powstania szkody bardzo trudno oszacować jej wysokość co utrudnia podjęcie przez Zakładu Ubezpieczeń decyzji o wypłacie odszkodowania. Dlatego właśnie najbezpieczniejszą formą uprawy jest uprawa szklarniowa, która gwarantuje odpowiedni zysk pod warunkiem oczywiście posiadania potencjalnych nabywców kwiatów. Nie zawsze jednak tak jest bo w przypadku uprawy szklarniowej również zachodzi ryzyko, że kwiaty zostaną zniszczone przez różnego rodzaju choroby roślin.

Pomoc wirtualnego biura dla firm z branży

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą wirtualnego biura w Rzeszowie, Jarosławiu lub Przeworsku serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasza firma współpracuje z najlepszymi specjalistami, którzy udzielają fachowej pomocy w zakresie spraw związanych z uprawą roślin. Podejmowanie działań prewencyjnym i konsultacje ze specjalistami mogą uchronić Twoją firmę przez ewentualnymi stratami wynikającymi z niewłaściwie prowadzonej gospodarki.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas