Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla sprzedawcy artykułów dentystycznych

Usługi stomatologiczne

W dzisiejszych czasach dbałość o piękny uśmiech jest bardzo ważna. Ludzie wydają często bardzo dużo pieniędzy na leczenie stomatologiczne. Chodzi tu zarówno o leczenie zachowawcze, takie zakładanie plomb, jak i leczenie ortodontyczne. Niezależnie od tego lepiej jest zapobiegać problemów z zębami, niż je leczyć. W tym celu należy prawidłowo szczotkować zęby. Najlepiej gdy zęby są szczotkowane nową szczoteczką ruchami okrężnymi. Największą skuteczność szczotkowania zębów daje szczoteczka elektryczna. Szczoteczka taka posiada główkę, która wykonują bardzo dużo ruchów obrotowych co gwarantuje wymiatanie kamienia nazębnego i poleruje zęby. Szczoteczki elektryczne mogą być zasilane bateriami jednorazowymi lub akumulatorkami. Nie zaleca się natomiast bezpośredniego podłączenia szczoteczki w trakcie użytkowania gdyż może to grozić porażeniem prądem. Szczoteczki elektryczne są coraz tańsze, dlatego co do zasady każdy może sobie na nie pozwolić. Nieco droższe są irygatory doczyszczenia zębów, które wytwarzają parę wodną pod wysokim ciśnieniem. Urządzenia takie doskonale czyszczą zęby zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach. Szczególną uwagę do mycie zębów powinny przykładać osoby noszące aparat ortodontyczny, gdyż na elementach aparatu może odkładać się w dużej ilości kamień nazębny.

Asortyment do czyszczenia zębów

Ostatnio również bardzo popularne są płyny do czyszczenia ust. Płyny te zapewniają świeży oddech, a także usuwają resztki baterii, których nie była w stanie usunąć szczoteczka manualna lub elektryczna. W Polsce płyny takie nie są jedna zbyt popularne, co powoduje to, że ich cena kształtuje się na wysokim poziomie. Płyny takie są natomiast bardzo tanie w krajach europy zachodniej, takich jak Wielka Brytania. Przedsiębiorcy z Polski bardzo często zajmują się importem tego rodzaju produktów z Anglii i sprzedawaniem ich na terenie Polski zwykle w sklepach internetowych. Z uwagi na ten fakt płynów do płukania ust co do zasady nie opłaca się kupować w tradycyjnych sklepach.

Rynek usług i asortymentu, z zakresu stomatologii

Handel artykułami do higieny jamy ustnej jest bardzo opłacalny. Wynika to z faktu, że najczęściej artykuły te są znacznie tańsze w innych krajach, aniżeli w Polsce. Dlatego właśnie towary te zwykle są importowane. Polacy coraz większą wagę przykładają do higieny jamy ustnej oraz profilaktyki dlatego podaż na te towary rośnie. Oferta wirtualnego biura w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku skierowana jest zarówno do producentów środków higieny jamy ustnej jak i pośredników w sprzedaży oraz sklepów internetowych. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat rocznych rodzajów działalności gospodarczej zapraszamy do zapoznania się również z innymi artykułami znajdującymi na blogu.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas