Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla radiowca

Radio w dzisiejszych czasach

Działalność radiowa jest w dzisiejszych czasach nadal popularna pomimo rozwoju technologii audiowizualnych. Wynika to z faktu, że nie zawsze możemy skupić się na obrazie. Dzieje się tak między innymi gdy prowadzimy samochód. Dlatego właśnie słuchanie radia jest bardzo popularne wśród kierowców. W radiu zazwyczaj emitowane są nagrania muzyczne, ale także innego rodzaju audycję. W radiu bardzo często emitowane są również programy o charakterze informacyjnym i publicystycznym, które mają na celu kształtowanie pro-obywatelskich postaw społecznych. Niektóre stacje radiowe przekazują informacje w sposób całkowicie obiektywne, inne natomiast sprzyjają określonym grupom interesów. Nie ma przy tym znaczenia czy stacja radiowa jest własnością podmiotu publicznego, czy też prywatnego. Najbardziej cenione na rynku przez słuchaczy są stacje, które mają charakter obiektywny, gdyż są cennym źródłem informacji, a nie subiektywnych opinii na temat zjawisk w życiu publicznym.

Jak założyć stacje radiową w Polsce? 

Założenie stacji radiowej jest znacznie prostsze niż założenie telewizji i wymaga znacznie mniejszego nakładu kosztów. Jednak również i przychody generowane przez radio są znaczenie niższe niż te pozyskiwane przez duże stacje telewizyjne. Głównym dochodem stacji radiowych podobnie jak stacji telewizyjnej jest odpłatne emitowanie reklam. Znacznie mniejsze przychody przynosi natomiast abonament w przypadku telewizji publicznej mający charakter powszechny, jak i abonamenty fakultatywne oferowane przez prywatne stacje telewizyjne, znacznie rzadziej radiowe. W celu założenia radia potrzebna jest również infrastruktura techniczna zapewniająca najwyższą jakość dźwięku oraz odpowiednią siłę sygnału. Pasma transmisyjne przyznaję organ wydający koncesje na działalność radiową lub telewizyjną. Koncesja ta nie ma jednak arbitralnego charakteru tak jak miało to miejsce w ustroju socjalistycznym przed 1989 rokiem.

Stacje ogólnokrajowe, regionalne i lokalne

Na rynku funkcjonują zarówno stacje radiowe o charakterze ogólnopolskim jak i stacje o charakterze regionalnym. Dodatkowo na rynku działają także stacje lokalne. Stacje lokalne bardzo często nie funkcjonują na zasadach komercyjnych, gdyż głównym ich celem nie jest osiągniecie zysku lecz propagowanie określonych treści czy tematów. Pomimo tego faktu te stację również z czasem mogą przynosić zyski. Założenie radia wymaga udziału wielu specjalistów.

Wirtualne biuro w Rzeszowie dla stacji radiowej 

Wirtualne biuro znajduje się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Na naszym rynku funkcjonuje już wiele stacji radiowych o charakterze lokalnym. Jeżeli jest zainteresowany współpracą z naszą firmą w zakresie działalności radiowej wystarczy zadzwonić na numery podane na stronie internetowej.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas