Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla przyjmowania płatności

Formy płatności w wirtualnym biurze 

W wirtualnym biurze nasi Klienci mogą przyjmował płatności od swoich Klientów. W wirtualnym biurze istnieje możliwość zamontowania kasy fiskalnej oraz terminalu płatniczego. W takim przypadku pracownik wirtualnego biura może odebrać płatności i przekazać je naszemu Klientowi. Jest to wygodne rozwiązanie zwłaszcza gdy Klient chce zapłacić kartą. Za usługi świadczone w ramach wirtualnego biura można również zapłacić kartą. Co prawda nie dysponujemy terminalem do dokonywania takich płatności, ale dysponujemy kontem na portalu przelewy24.pl, który umożliwia dokonywania płatności kartą przez Internet. Zazwyczaj jednak Klienci biznesowi dokonują płatności w formie przelewu. Taka płatność nie zawsze jest wygodna, gdyż wymaga każdorazowego wpisywania tytułu.

Kasa fiskalna w wirtualnym biurze

Jeżeli przedsiębiorca podał jako adres głównego miejsca prowadzonego działalności gospodarczej w wirtualnym biurze powinna znajdować się kasa fiskalna, jeżeli przedsiębiorca ten jest czynnym podatnikiem VAT.  Pracownik wirtualnego biura może obsługiwać kasę fiskalną, a także  prowadzić jej konserwację, a w tym zakresie pracownik wirtualnego biura w szczególności wykonuje wydruki raportów miesięcznych oraz dziennych z kasy fiskalnej. W wirtualnym biurze istnieje również możliwość dokonywania płatności gotówką. W takim przypadku środki przelewane są na konto i przekazywane na konto Klienta. Oczywiście dotyczy to wyjątkowych sytuacji, gdyż zazwyczaj Klient wirtualnego biura samodzielnie przyjmuje płatności za świadczone usługi. 

Jak przechowywać środki pieniężne i inne wartościowe rzeczy? 

Nie powinno się przechowywać gotówki gdyż, w takim przypadku istnieje bardzo duże ryzyko, iż zostanie ona zgubiona. Większe sumy pieniężne lepiej wpłacać na konto. Gwarantuje to, że środki finansowe będą bezpieczne. Oczywiście czasami jest tak, że banki upadają jednak w takim przypadku istnieje możliwość odzyskania swoich pieniędzy z funduszy gwarancyjnych. Bank to instytucja zaufania publicznego dlatego warto powierzyć takiej instytucji swoje pieniądze. Dodatkowo przechowując środki pieniężne w banku można liczyć na doliczenie do kapitału głównego odsetek. Oczywiście nie będą to duże kwoty zwłaszcza na rachunku bieżącym. W niektórych sytuacjach natomiast obowiązuje konieczność dokonywania transakcji w formie bezgotówkowej. Dotyczy to transakcji zawartych w obrocie profesjonalnym powyżej pewnej kwoty.  

Kontakt z wirtualnym biurem

Nasze wirtualne biuro znajduje się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Kierownik wirtualnego biura zajmuje się wszelkimi formalnościami związanymi z zawarciem umowy o wirtualnego biura. Podstawowe informację są udzielane na przez pracowników wirtualnego biura.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas