Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualna biuro dla gazowni

Rynek paliw płynnych

Gaz jest najbardziej popularnym paliwem służącym do ogrzewania budynków oraz zasilania kuchenek. Gaz jest bardzo wygodnym paliwem dlatego jest bardzo popularny. Gaz można pozyskiwać w sposób tradycyjny lub z tzw. łupków. Ostatnio bardzo dużego tego rodzaju złoża wykryto w USA. Złoża takie są bardzo trudne do wydobycia i wiąże się to z dużymi nakładami finansowymi. Gaz jest pozyskiwany do gospodarstw domowych najczęściej poprzez instalacje gazowe lub przez butle. Najczęściej to pierwsze rozwiązanie jest tańsze gdyż, jednak nie zawsze. Czasami to właśnie gaz z butli jest tańszy, ale znacznie mniej komfortowy w użytkowaniu. Wynika to z faktu, że po wyczerpaniu butli należy kupić nową. Gaz łączy się również z pewnymi niebezpieczeństwami, dlatego co jakiś czas fachowiec powinien sprawdzać szczelność instalacji gazowej. W przypadku gdy specjalista wykryje nieszczelność instalacji dokona wszelkich napraw takich wad. Specjalistę należy wezwać również doraźnie gdy sam użytkownik instalacji wykryje usterkę.

Dostawy gazu do gospodarstw domowych

Gaz do polski jest sprowadzany głównie z Rosji. Jest to niekorzystne rozwiązanie dla naszego kraju, gdyż powoduje to uzależnienie do zewnętrznych krajów. Polska próbuje pozyskiwać źródła energii także innymi sposobami jednak jest to bardzo trudne. Dobrym rozwiązaniem jest budowa gazoportu, jednak łączy to się z ogromnymi kosztami. Polska jest również krajem tranzytowym gazu. W związku z tym faktem pobiera się opłaty przesyłowe. Kraje eksportujące gaz dążą jednak do ograniczenia liczby pośredników dlatego starają się wytyczać nitki gazociągów w jak najkorzystniejszy sposób z ich punktu widzenia.

Instalacje gazowe

Praktycznie każde nowo wybudowane mieszkanie jest wyposażone w instalację gazowe. Bardzo rzadko w dzisiejszych czasach można się spotkać z ogrzewaniem węglowym. Unia europejska również dąży do tego, aby ograniczyć emisję spalin węgla. W związku z tym preferowane i wspierane są odnawialne źródła energii. Każdy kraj członkowski musi wpłacać ogromne środki za udzielenie zgody na emisję spalin węgla. Ma to skłonić kraje wspólnoty do inwestowania w alternatywne sposoby pozyskiwania energii elektrycznej oraz ciepła. Przedsiębiorstwa gazowe muszą także zadbać o ustanowienie na gruntach, na których znajdują się instalację gazowe stosowanych służebności przesyłu. W sporach takich Zakład Energetyczny najczęściej korzysta z pomocy prawnika takiego jak adwokat lub radca prawny. Czasami sami zainteresowani wnoszą o ustanowienie takiej służebności.

Nasza pomoc w zakresie usług gazowniczych

Wirtualne biuro w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku pomaga również przedsiębiorstwom energetycznym. W tym zakresie spółka zajmująca się dystrybucją gazu może założyć przedstawicielstwo swojej firmy w siedzibie wirtualnego biura.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas