Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla producenta napojów

Rynek napojów chłodzących

W okresie letnim napoje bardzo dobrze się sprzedają. Chodzi tutaj oczywiście wyłącznie o zimne, schłodzone napoje gdyż na takie jest zapotrzebowanie. Produkcja napojów nie jest tak trudna i skomplikowana jak w przypadku produkcji żywności wymaga jednak również nakładu pracy oraz sporego nakładu finansowego. Inaczej jest w przypadku pośrednictwa, gdyż taką działalność może prowadzić każdy. W dzisiejszych czasach sklepy powierzają dostawę towarów z hurtowni firmom zewnętrznym. Przedstawiciele handlowi sami sprawdzają czego w danym momencie w określonym sklepie brakuje i proponują dostawę brakujących produktów. W związku z tym faktem przedstawiciel handlowy bardzo często dysponuje własnym samochodem dostawczym. Jest to wygodne i pozwala minimalizować koszty. Jednocześnie w takim przypadku przedstawień handlowy musi zajmować się również załadunkiem oraz rozładunkiem przewożonych towarów. Taka praca jest bardzo mecząca i wymaga ogromnej siły dlatego z pracy takiej wyłączone są kobiety, które co do zasady są znacznie słabsze fizycznie od mężczyzn.

Napoje chłodzące, a zdrowie

Na rynku funkcjonuje bardzo bogata oferta napoi. Wyróżniamy napoje bezalkoholowe. Takie napoje nie są co do zasady szkodliwe dla zdrowia gdyż nie zawierają alkoholu. Najzdrowsza jest jednak zwykła, typowa woda źródlana z domieszką korzystnych dla rozwoju organizmu mikro i makroelementów oraz soli mineralnych. Woda nie zawiera cukru jest atutem zwłaszcza dla diabetyków. Osoby które ciężko pracują zarówno fizycznie jak i intelektualnie często sięgają po napoje energetyczne. Napoje te nie są do końca zdrowe gdyż zawierają bardzo duże ilości kofeiny. W związku z tym faktem nie zalecamy ich picia. Obok wody najzdrowszym napojem są również wszelkiego rodzaju herbatki ziołowe. Herbatę taką można zrobić samemu w domu lub zamówić w restauracji co wiąże się z dodatkowymi opłatami. Najczęściej gotowa herbata jest znacznie tańsza w kawiarni. W sklepach można kupić herbatę mrożoną. Nie jest natomiast zbytnio popularna kawa mrożona. Zasadą jest również to, że nie powinno łączyć się zimnych napoi z ciepłymi gdyż grozi to przeziębieniem lub zaburzeniami natury gastrycznej.

Oferta wirtualnego biura dla rynku napojów chłodzących

Jeżeli jesteś przedstawicielem zajmującym się obrotem napojami chłodzącymi zapraszamy do współpracy. W naszym wirtualnym biurze może znajdować się siedziba twojej firmy stanowiąca centrum dowodzenia. Nasze biura znajdują się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat możliwości współpracy zapraszamy do wizyty w naszym biurze po uprzedniej konsultacji telefonicznej celem zarezerwowania spotkania.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas