Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla producenta garaży

Rynek sprzedaży garaży

W dzisiejszych czasach jest bardzo duże zapotrzebowanie na garaże. Wynika to z faktu, że coraz więcej osób dysponuje własnym samochodem. Zazwyczaj w domach jednorodzinnych dobudowane są murowane garaże. Garaże takie są bardzo wytrzymałe jednak ich budowa jest droga dlatego nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek. Bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest budowa blaszanego garażu. Garaże takie są z pewnością znacznie mniej estetyczny jednak znacznie prostszy i tańsze w budowie. Garaż taki można postawić w jeden dzień. Garaż taki można zrobić samemu lub skorzystać z usług profesjonalnej firmy w tym zakresie.

Garaże blaszane

Blaszane garaże są bardzo mało wytrzymałe na warunki atmosferyczne. Budynki takie nie stanowią ochrony przed mrozem, dlatego w zimowe dni istnieje możliwość, że samochód nie zapali pomimo, iż znajdował się w garażu. Blaszane garaże można wykorzystywać także w inny sposób niż na przechowywanie samochodów. W szczególności garaż może pełnić funkcje pomieszczenia na przechowywanie różnych narzędzi gospodarczych. Pomieszczenia takie mogą nie gwarantują odpowiedniej temperatury dlatego nie mogą one pełnić funkcji mieszkalnej.  Producenci garaży współpracują z producentami blachy, gdyż jest to podstawowy budulec takich obiektów. Najczęściej garaże takie są wykonywane z blachy koloru srebrnego, gdyż kolor ten zapewnia odpowiednią estetykę.

Komu zlecić profesionalny montaż garażu? 

Producenci blaszanych garaży zajmują się również ich montażem. Montaż taki odbywa się z gotowych, przygotowanych wcześniej części dlatego montaż nie trwa tak długo. Nie mniej jednak wbrew pozorom montaż taki nie jest prosty dlatego wymaga pomocy specjalisty. Elementy blaszane są spinane specjalnie do tego przystosowanymi śrubami. Dodatkowo garaż taki jest oparty na konstrukcji stalowej, która zapewnia jego stabilność. Konstrukcja taka wykonana jest ze stali nierdzewnej dlatego nie ma obaw, że ulegnie ona zniszczeniu w skutek rdzy. Dachy takich garaży również wykonane są z blachy. Najczęściej dachy te są lekko spadziste co umożliwia ześlizgiwanie się oraz spływanie wody po dachu.

Kontakt z wirtualnym biurem w Rzeszowie

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą wirtualnego biura w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie zapraszamy do kontaktu. Nasza firma może również udzielić wszelkich niezbędnych informacji związanych z rynkiem importu oraz eksportu blachy, a także materiałów pochodnych. Oferta wirtualnego biura zapewnia stały monitoring otrzymywanej korespondencji, ale także nawiązanie kontaktów biznesowych z innymi firmami, które mogą okazać się przydatne przy prowadzeniu działalności gospodarczej. W celu otrzymania projektu umowy zalecany jest kontakt telefoniczny lub mailowy. 

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas