Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla producenta etykiet

Rola i funkcje opakowania produktu

Oprócz jakości produktów ważne jest także opakowanie. Dotyczy to zwłaszcza towarów o charakterze spożywczym. Umysł człowieka jest skonstruowany w ten sposób, że reaguje bardzo emocjonalnie na bodźce wzrokowe. Atrakcyjne opakowanie przyciąga wzrok potencjalnych Klientów. Opakowania zwykle są kolorowe i najczęściej przedstawiają produkt. Najczęściej jednak ilustracja lub zdjęcie nie odpowiada rzeczywistemu stanowi faktycznemu. W takim przypadku po zakupie towaru Klienta czeka rozczarowanie. Aby tego uniknąć należy wybierać towary z wyższej półki. Zazwyczaj z wyższą ceną towaru wiąże się też zazwyczaj wyższa jakość.

Gdzie i jak zamówić etykiety?

Zazwyczaj producent towaru zamawia etykiety u zewnętrznej firmy. Takie rozwiązanie zwykle generuję większą koszty lecz pozwala na odpowiednią specjalizację pracy. Etykiety zwykle są wykonane z papieru i są produkowane masowo. Koszt wyprodukowania etykiety jest niewielki gdyż produkowane są one z niskiej jakości papieru. Coraz bardziej popularne są etykiety z tworzyw sztucznych. Mają tę zaletę, że są nieprzemakalne oraz znacznie bardziej wytrzymałe od tych papierowych. Takie etykiety stosowane są zwłaszcza w przypadku produktów w postaci napojów chłodzących. Etykiety takie również znacznie łatwiej się odklejają od butelki i nie pozostawiają śladów. Etykiety takie nie są jednak korzystne z punktu widzenia ochrony środowiska ze względu na fakt, że bardzo długo rozkładają się na śmietnisku. Inaczej jest w przypadku papieru, który jest wykonany z drewna, dlatego nie stanowi zagrożenia dla środowiska.

Produkcja gotowych opakowań i etykiet

Firmy zajmujące się produkcją etykiet i opakowań najczęściej obsługują wiele różnych firm. Jest tak dlatego, że aby firma ta uzyskiwała istotne przychody musi prowadzić działalność masową. Producenci etykiet konkurują przede wszystkim cenę, gdyż jakość schodzi na dalszy plan z uwagi na rodzaj oferowanych produktów. Do produkcji etykiet są konieczne odpowiednie maszyny oraz sprzęt poligraficzny. Umieszczaniem etykiet na opakowaniach zajmują się natomiast już sami producenci towarów, na których etykiety te zostaną umieszczone. Podobnie jest w przypadku wkładania towarów do opakowań. Wynika to z faktu, że producent musi mieć kontrole nad końcowym produktem.

Jak zawrzeć umowę z wirtualnym biurem w Rzeszowie?

Wirtualne biuro w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie oferuje usługi dla producentów opakowań. W takim biurze mogą być przyjmowane zamówienia na etykiety i opakowania od producentów towarów. Aby nawiązać z nami współpracę przedstawiciel firmy musi skontaktować się z dyrektorem wirtualnego biura. Pracownicy wirtualnego biura są dostępni pod telefonami.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas