Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla producenta etykiet

Rola i funkcje opakowania produktu

Oprócz jakości produktów ważne jest także opakowanie. Dotyczy to zwłaszcza towarów o charakterze spożywczym. Umysł człowieka jest skonstruowany w ten sposób, że reaguje bardzo emocjonalnie na bodźce wzrokowe. Atrakcyjne opakowanie przyciąga wzrok potencjalnych Klientów. Opakowania zwykle są kolorowe i najczęściej przedstawiają produkt. Najczęściej jednak ilustracja lub zdjęcie nie odpowiada rzeczywistemu stanowi faktycznemu. W takim przypadku po zakupie towaru Klienta czeka rozczarowanie. Aby tego uniknąć należy wybierać towary z wyższej półki. Zazwyczaj z wyższą ceną towaru wiąże się też zazwyczaj wyższa jakość.

Gdzie i jak zamówić etykiety?

Zazwyczaj producent towaru zamawia etykiety u zewnętrznej firmy. Takie rozwiązanie zwykle generuję większą koszty lecz pozwala na odpowiednią specjalizację pracy. Etykiety zwykle są wykonane z papieru i są produkowane masowo. Koszt wyprodukowania etykiety jest niewielki gdyż produkowane są one z niskiej jakości papieru. Coraz bardziej popularne są etykiety z tworzyw sztucznych. Mają tę zaletę, że są nieprzemakalne oraz znacznie bardziej wytrzymałe od tych papierowych. Takie etykiety stosowane są zwłaszcza w przypadku produktów w postaci napojów chłodzących. Etykiety takie również znacznie łatwiej się odklejają od butelki i nie pozostawiają śladów. Etykiety takie nie są jednak korzystne z punktu widzenia ochrony środowiska ze względu na fakt, że bardzo długo rozkładają się na śmietnisku. Inaczej jest w przypadku papieru, który jest wykonany z drewna, dlatego nie stanowi zagrożenia dla środowiska.

Produkcja gotowych opakowań i etykiet

Firmy zajmujące się produkcją etykiet i opakowań najczęściej obsługują wiele różnych firm. Jest tak dlatego, że aby firma ta uzyskiwała istotne przychody musi prowadzić działalność masową. Producenci etykiet konkurują przede wszystkim cenę, gdyż jakość schodzi na dalszy plan z uwagi na rodzaj oferowanych produktów. Do produkcji etykiet są konieczne odpowiednie maszyny oraz sprzęt poligraficzny. Umieszczaniem etykiet na opakowaniach zajmują się natomiast już sami producenci towarów, na których etykiety te zostaną umieszczone. Podobnie jest w przypadku wkładania towarów do opakowań. Wynika to z faktu, że producent musi mieć kontrole nad końcowym produktem.

Jak zawrzeć umowę z wirtualnym biurem w Rzeszowie?

Wirtualne biuro w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie oferuje usługi dla producentów opakowań. W takim biurze mogą być przyjmowane zamówienia na etykiety i opakowania od producentów towarów. Aby nawiązać z nami współpracę przedstawiciel firmy musi skontaktować się z dyrektorem wirtualnego biura. Pracownicy wirtualnego biura są dostępni pod telefonami.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas