Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla nauki języków obcych

Dlaczego ważna jest znajomość języków obcych? 

W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych procentuje. Na rynku istnieje bardzo duże zapotrzebowanie na nauczycieli języków obcych. Cenieni są zwłaszcza nauczyciele znający nietypowe języki obce. Oczywiście zatrudnienie mogą też znaleźć nauczyciele najpopularniejszych języków takich jak angielski lub niemiecki. Naukę języków obcych należy zacząć jak najszybciej jednak należy podnieść, że na naukę taką nigdy nie jest za późno. Co oczywiste najłatwiej i najskuteczniej języka można się nauczyć przebywając w naturalnym środowisku, w którym funkcjonuje język. Wówczas nauka ma charakter naturalny i dynamiczny. Jeżeli nie ma możliwości takiej formy zapoznania się z językiem można oczywiście w celu nauki korzystać z podręczników. Samodzielna nauka, bez pomocy fachowego lektora nie daje jednak wystarczających rezultatów. Jest tak dlatego, że po pierwsze lektor dostarcza odpowiednich bodźców motywacyjnych takich jak ocenianie uczniów, po drugie umożliwia konwersację w języku obcym z innymi osobami co jest niezwykle ważne.

Rynek szkół językowych w Polsce 

Na rynku funkcjonuje wiele szkół językowych. Podmioty te profesjonalnie przygotowują do egzaminów certyfikacyjnych z danego języka. Istnieje też możliwość korzystania w tym zakresie z korepetycji. Korepetycji takich udzielają nauczyciele języka angielskiego albo tłumacze. Najtrudniejszym, ale zarazem najbardziej opłacalnym z zawodowego punktu widzenia egzaminem jest egzamin na tłumacza przysięgłego. Egzamin ten wymaga bardzo długich przygotowań i wymaga oprócz znajomości ogólnych zasad danego języka obcego jeszcze orientacji w terminach prawnych.

Usługi wirtualnego biura dla szkół językowych

Zarówno szkoła językowa, jak i prywatny korepetytor może korzystać z usług wirtualnego biura. Wirtualne biuro jest doskonałym miejscem na prowadzenie zajęć w zakresie nauki języków obcych. W naszym biurze istnieje też możliwość nawiązania współpracy z naszymi partnerami biznesowymi, którzy niejednokrotnie potrzebują osób znających języki obce. W wirtualnym biurze w Rzeszowie istnieje dostęp do sieci wifi co umożliwia korzystanie z Internetu w trakcje zajęć co może okazać się naprawdę istotne. Języki są przyswajane bardzo dobrze przy wykorzystaniu prezentacji multimedialnych.

Nauka języków w wirtualnym biurze 

Jeżeli chcesz zacząć naukę języków obcych już dziś nie czekaj skontaktuj się z naszą firmą. Współpracujemy z najlepszymi korepetytorami i szkołami językowi, które pozwolą Ci spełnić marzenie o biegłym władaniu językiem. W celu przedstawienia szczegółowej oferty zapraszamy do kontaktu z naszymi wirtualnymi biurami w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas