Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla doradcy podatkowego

Czym zajmuje się doradca podatkowy? 

Doradca podatkowy to osoba, która zawodowo zajmuje się udzielaniem porad w zakresie prawa podatkowego. Doradcy podatkowi zajmują się również profesjonalnym prowadzeniem ksiąg rachunkowych, a także księgowości uproszczonej takiej jak podatkowa książka przychodów i rozchodów. Po zlikwidowaniu certyfikatu księgowego to doradcy podatkowi są jedynymi podmiotami profesjonalnymi ze stwierdzonymi kwalifikacjami w zakresie prowadzenia księgowości.

Siedziba zawodowa dla doradcy podatkowego

Doradca podatkowy powinien mieć swoją siedzibę, którą zgłasza to samorządu zawodowego, jednak swoją pracę może również wykonywać w domu. Ważne jest jednak posiadanie prestiżowego adresu, najlepiej w formie wirtualnego biura. Do takiego biura Klienci doradcy mogą dostarczać dokumenty księgowe, a doradca może je odbierać, jest to idealne rozwiązanie z punktu widzenia osoby prowadzącej rachunkowość

Zakres usług doradców podatkowych

Doradcy podatkowi pomagają głównie przedsiębiorcom, bowiem osoby indywidualne zwykle zasięgają porad z zakresu prawa podatkowego u adwokatów i radców prawnych. Warto jednak pamiętać, że to doradca podatkowy jest specjalistą z zakresu podatków, gdyż wyłącznie tą dziedziną prawa się zajmuje. Doradca podatkowy musi mieć ukończone studia wyższe, zdać stosowany egzamin oraz odbyć praktykę zawodową. Nie jest wymagane, aby doradca podatkowy ukończył studia prawnicze, jednak ze względu na zakres kompetencji jest to wskazane. Firmy wynajmują doradców podatkowych lub ich zatrudniają, zwłaszcza te duże. Doradca podatkowy zawsze musi działać zgodnie z prawem, jego celem nie jest to aby Klient uniknął płacenia podatków, tylko to aby opłacił te podatki we właściwej wysokości określonej przez przepisy prawa.

Lokalizacje naszych biur

Dysponujemy wirtualnymi biurami na terenie centrum miejscowości takich jak Rzeszów, Jarosław lub Przeworsk. Wirtualne biuro dla doradcy podatkowego to w sposób oczywisty korzystna oferta dla osób które specjalizują się w podatkach i mają ku temu stosowane uprawnienia i wpis na listę samorządu zawodowego. Zawód doradcy podatkowego wiąże się z prestiżem i zaufaniem, które powoduje, że jest to zawód powszechnego zaufania publicznego. Na ten wizerunek samorząd zawodowy pracował latami, dlatego doceniamy profesie doradcy prawnego zapewniając osobą wykonującym ten zawód najwyższy standard usług co-workingowych połączonych z udostępnieniem adresu do rejestracji oraz usługą obsługi korespondencji przychodzącej do biura doradcy podatkowego. Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy przez doradców podatkowych działających na terenie całej Polski z naszą firma.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas