Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro, a rejestracja VAT

Wirtualne biuro, a orzecznictwo NSA

Niektórzy przedsiębiorcy mają wątpliwości co do tego, czy można zarejestrować firmę w wirtualnym biurze na potrzeby podatku VAT. Na pytanie to należy odpowiedzieć twierdząco. Obowiązujące przepisy nie zakazują aby siedziba płatnika znajdowała się pod wirtualnym adresem. Podobnie jest w przypadku rejestracji dla celów podatku dochodowego. Tezę tę potwierdził wielokrotnie Naczelny Sąd Administracyjny.

Faktyczna siedziba firmy 

Kluczowym przy rejestracji firmy na potrzeby podatku VAT jest to, aby adres podany jako siedzibą był rzeczywiście faktyczną siedzibą firmy. Oznacza to, że pod tym adresem muszą odbywać się spotkania. Przede wszystkim takie biuro musi rzeczywiście być lokalem, a nie np. tylko działką na której nie znajdują się budynki. Do VAT swoja firmę w wirtualnym biurze może zarejestrować zarówno jednoosobowy przedsiębiorca jak i spółka prawa handlowego. Można więc bez przeszkód skorzystać z usługi wirtualnego biura w celu rejestracji jako czynny podatnik VAT. Organy skarbowe nie kwestionują takiego stanowiska bowiem jest ono całkowicie zgodne z obowiązującymi przepisami. Co więcej przedsiębiorcy dokonują rejestracji firmy w wirtualnym biurze również ze względu na fakt, iż chcą aby była tam odbierana korespondencja. Z uwagi na to już sama ta przesłanka świadczy o tym, że działalność gospodarcza jest prowadzona w wirtualnym biurze. W takim przypadku najczęściej to właśnie wirtualne biuro stanowi centrum interesów zawodowych podmiotu gospodarczego. To w wirtualnym biurze przedsiębiorca, organy lub pracownicy spółki spotykają się w celach biznesowych. Lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług wirtualnego biura niż rejestracja firma gdzieś na obrzeżach w lokalu nie spełniającym podstawowych standardów użytkowych. W lokalu takim co oczywiste przedsiębiorca zwykle nie będzie przyjmował korespondencji, ani wykonywał żadnych operacji gospodarczych. Jest to rozwiązanie niepotrzebne, nieco sztuczne, tym bardziej lepiej skorzystać z usług co-workingowych, które za małe pieniądze zapewniają wysoki standard usług.

Szczegóły naszej oferty 

Jeżeli chcesz poznać szczegóły oferty zapraszamy do kontaktu lub zapoznania się z informacjami znajdującymi się na niniejszej stronie, a także na blogu. Możemy załatwić również dla Ciebie formalności związane z założeniem firmy. Dysponujemy także specjalistami z każdej dziedziny, takimi jak księgowi, prawnicy, informatycy, specjaliści od marketingu i pozycjonowania stron WWW. Po co szukać różnych usług jeżeli wszystko można mieć w jednym miejscu. Zapraszamy do naszego biura w Przeworsku, Jarosławiu, a także Rzeszowie. Planujemy również ekspansje na rynek miasta Przemyśl, niezależnie od tego wspieramy przedsiębiorców z całej Polski.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas