Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Terminarz spotkań

Jak planować spotkania z kontrahentami? 

 Przedsiębiorcy zwykle odbywają dużo spotkań z Klientami oraz kontrahentami. Konieczność zorganizowania tych spotkań i ich zaplanowanie w czasie jest trudnym pod względem organizacyjnym zadaniem, które jest również czasochłonne. Warto zauważyć, że często dochodzi do konieczności przełożenia określonego spotkania biznesowego, co łączy się z obowiązkiem zawiadomienia o tym fakcie osoby zainteresowanej. Warto również stworzyć infrastrukturę, która umożliwia kontakt z przedsiębiorcą, nawet gdy jest on zajęty. Podstawowych informacji może oczywiście udzielać automat telefoniczny. Koszt takiego rozwiązania jest stosunkowo niski, ale nie zapewnia on pełnej funkcjonalności. Zatrudnienie pracownika natomiast łączy się z dość poważnymi kosztami, dlatego też większość przedsiębiorców nie stać na takie rozwiązanie. Można również skorzystać z usług zewnętrznej firmy telemarketingowej, lecz w tym przypadku świadczone usług nie będą ściśle dopasowane do potrzeb Klienta.

Sekretarka, czy aplikacja? 

  Samodzielne prowadzenie terminarza spotkań daje pełną kontrolę nad realizowanymi i planowanymi do realizacji zadaniami. Oczywiście wiąże się to z dużym nakładem pracy, który dla wielu przedsiębiorców jest nie do udźwignięcia. Jednocześnie zadanie to nie jest tak skomplikowane i czasochłonne, aby opłacalnym było zatrudnienie sekretarki. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług wirtualnego biura, który zapewni kompleksowa paletę usług w tym zakresie. Rozwiązanie to wiąże się z dodatkowymi opłatami, jednak w porównaniu z kosztami usług firm telemarketingowych usługi te są stosunkowo niedrogie.

Czas, a wydajność pracy 

  Planowanie czasu jest bardzo ważnym aspektem w zakresie ustalania wydajność pracy. Nie zawsze jest tak że ilość pracy w aspekcie czasowym w sposób bezpośredni wpływa na jej jakość. Wręcz przeciwnie im dłużej pracujemy stajemy się mniej wydajni. Z uwagi na ten fakt prawodawstwa państw zachodnich zmierzają do obniżenia tygodniowych, a zwłaszcza dobowych norm czasu pracy. Jak wiadomo Polacy pracują najdłużej z pośród narodów Europy, jednak ich wydajność pomimo tej okoliczności kształtuje się na przeciętnym poziomie. Po przepracowaniu określonej ilości godzin pracownik traci możliwość koncentracji, a tym samym wykonuje prace coraz mniej skutecznie. Odpoczynek jest potrzebny dla regeneracji sił witalnych człowieka. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku pracowników zajmujących bardzo odpowiedzialne stanowiska takiej jak lekarz czy sędzia. Od decyzji tych osób często zależy życie lub zdrowie ludzi, dlatego w ramach wykonywania tego zawodu nie ma miejsca na błędy. Oczywiście każdy popełnia błędy zawodowe i nie da się ich wyeliminować, jednak należy dążyć do maksymalnej minimalizacji ich negatywnych skutków.

Planowanie czasu z wirtualnym biurem 

  Wirtualne biuro w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku świadczy usługi na rzecz przedsiębiorców w zakresie stałej lub doraźnej obsługi administracyjnej. Nasze działania nakierowane są na wszechstronny rozwój obsługiwanych przez nas spółek.  

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas