Rejestracja adresu w wirtualnym biurze

Rejestracja firmy w wirtualnym biurze w Rzeszowie 

Nie ma żadnych przeszkód, aby zarejestrować firmę w wirtualnym biurze. Dzięki temu przedsiębiorca ma pewność, że jego korespondencja z urzędów i sądów zostanie odebrana i zostanie o niej powiadomiony. Nie jest wskazane wynajmowanie lokalu, w którym osoba prowadząca firmę nie będzie przebywać, nie tylko ze względów finansowych, ale także z uwagi na fakt, iż w przypadku nie odebrania korespondencji będzie ona awizowanie. Dwukrotne awizowanie, nawet jeżeli adresat nie odbierze korespondencji jest równoznaczne z jej doręczeniem. Może to rodzić dla niego wyjątkowo ciężkie skutki zwłaszcza w przypadku sądowych nakazów zapłaty. Uniknąć tego można korzystając z usług wirtualnego biura lub zatrudniając pracownika kancelaryjnego. Niestety to drugie rozwiązanie łączy się z poniesieniem znacznych kosztów, a także wymaga spełnienie dodatkowych formalności (prowadzenie akt osobowych pracownika itp.).

Tradycyjne biuro, a korzystanie z wirtualnego biura 

Z uwagi na te fakty skorzystanie z wirtualnego biura jest wskazane nawet w przypadku gdy wynajmujemy już fizyczny lokal. Wielu przedsiębiorców korzysta właśnie z takiego rozwiązania. Nie ma przeszkód, aby zarejestrować firmę w Krajowym Rejestrze Sądowym w wirtualnym biurze, lub rejestracji na potrzeby podatku od towarów i usług. Dodatkowo nasze wirtualne biuro w Jarosławiu, Przeworsku oraz Rzeszowie jest również biurem rachunkowym, dzięki temu wszystkie formalności związane z prowadzeniem Twojej firmy możesz powierzyć nam, a sam skupić się na jej rozwoju. Pomożemy Ci również pozyskać nowych Klientów, gdyż zajmujemy się usługami informatycznymi takimi jak tworzenie stron internetowych. Zachęcająca użytkowników i zoptymalizowana strona internetowa to jednak dopiero początkiem  drogi do sukcesu na rynku e-commerce. Kolejnym krokiem jest wypozycjonowanie tej witryny zarówno w wynikach organicznych jak i nieorganicznych. Ważna jest również pozycja Twojej wizytówki w Google Map. Reklama to nasza pasja i jesteśmy w tym niezwykle skuteczni, a ty płacisz wyłącznie za wymierne efekty, a nie potencjalne korzyści (płatność za kliknięcia w ad words).

Kompleksowe rozwiązania dla firm 

Najlepiej zaufać firmie oferującej kompleksowe rozwiązania, dzięki czemu nie musimy szukać specjalistów z każdej dziedziny. Współpracujemy z księgowymi, adwokatami, radcami prawnymi oraz innymi prawnikami. Ponadto do naszych współpracowników należą również rzeczoznawcy majątkowi oraz tłumacze przysięgli. We współpracy z innymi podmiotami zapewniamy kompleksową obsługę Twojej firmy oraz doradztwo biznesowe, które ułatwi Ci rozwój na każdym etapie. Oferujemy wirtualne biura oraz obsługę księgową różnych rodzajów działalności gospodarczych.