Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Praca zmianowa

Praca, a komfort życia

 Godziny pracy są bardzo ważne pod względem komfortu życia pracownika. Praca w niestandardowych godzinach jest dla zdrowia ludzkiego niekorzystna, jeżeli stan taki trwa dłuższy okres. Podobnie praca zmianowa jest rozwiązaniem niekorzystnym dla pracownika, gdyż wówczas musi on co jakiś czas przyzwyczajać się do nowego rytmu pracy. Co prawda za pracę w godzinach nocnych pracownikowi przysługuje dodatek do wynagrodzenia, jednak świadczenie to jest stosunkowo niskie, gdyż wynosi zaledwie 20 procent minimalnego wynagrodzenia za pracę. Dodatkowo należy podnieść, że żadne świadczenia dodatkowe nie przysługują natomiast za pracę w godzinach popołudniowych co wydaje się krzywdzącym rozwiązaniem.

Praca całodobowa

  Niektóre firmy muszą pracować całą dobę co uzasadnia stosowanie systemu pracy zmianowej. Dotyczy to zarówno branży przemysłowej, jak i usługowej. Fabryki muszą być często czynne bez przerwy ze względu na fakt, że różnego rodzaju piece, czy urządzenia nie mogą być wstrzymane lub muszą być stale nadzorowane. W takim przypadku niektórzy pracownicy muszą wykonywać pracę również w święta. Jeżeli chodzi o branżę usług to praca zmianowa dotyczy sektorów, które zaspokajają podstawowe potrzeby ludności, takich jak sklepu spożywcze, czy stację benzynowe. Ludzie nie zawsze mogą skorzystać z tego rodzaju usług w godzinach pracy, gdyż wówczas są zajęci. Dla niektórych pracowników praca zmianowa może być korzystnym rozwiązaniem. Chodzi tutaj zwłaszcza o osoby, które posiadają już własne rodziny i muszą opiekować się dziećmi. W takim przypadku pracownicy tacy mogą dopasować swój grafik w pracy do swoich osobistych potrzeb. Praca zmianowa wymagana jest zwłaszcza w przypadku kierowców zawodowych.

Praca zdalna

  Niektóre zawody nie wymagają natomiast pracy zmianowej. Dotyczy to zajęć biurowych, które są co do zasady wykonywane w standardowych godzinach pracy. Oczywiście czasem zachodzą sytuację, że konieczne jest wykonanie dodatkowej pracy, jednak najczęściej ze względu na papierkowy charakter tych czynności te zadania można wykonać w domu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż dojazd do pracy jest czasochłonny i uciążliwy. Dlatego właśnie praca o takim charakterze cieszy się największym powodzeniem wśród osób poszukujących pracy. Najczęściej jednak praca taka wymaga wykształcenia oraz odpowiednich kwalifikacji, a nie każdy posiada takie cechy posiada.

Kontakt z Nami

  Wirtualne biuro w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie stanowi profesjonalnego partnera biznesowego pomagającego przedsiębiorcom na każdym etapie prowadzenia firmy. Zapraszamy do kontaktu.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas