Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Na co zwrócić uwagę przy wirtualnym biurze

Jak wybrać wirtualne biuro? 

Wybór firmy, która zajmuję się świadczeniem usług w postaci wirtualnego biura nie jest prosty i wymaga rozważenia wszystkich zalet i wad danej firmy. Przede wszystkim istotna jest cena, i co w zakres tej ceny wchodzi. Niektóre firmy bowiem proponują bardzo atrakcyjne ceny, Klienci nie zdają sobie sprawy jednak, że w takim wypadku pobierane będą opłaty dodatkowe, w szczególności za skany korespondencji. Najlepiej zatem wybrać wirtualne biuro tanie, a jednocześnie z najszerszym zakresem usług w cenie. Wtedy jest to opłacalne przedsięwzięcie i nie musimy martwić się o dodatkowe koszty. Ważne jest również to, aby wybrać dobrą lokalizację wirtualnego biura. Jeżeli wybraliśmy już miasto należy zwrócić uwagę na wirtualne biura w centrum miasta. Wirtualne Biuro na obrzeżach miasta stwarza problemy z dojazdem, a ponadto nie przysparza firmie prestiżu. Najlepsze firmy bowiem mają swoje siedziby i oddziały centrach miast. W umowie o wirtualne biuro warto również zwrócić uwagę na częstotliwość wystawiania i płatności faktur. Dużo firm oferuje co prawda niższą cenę, ale przy płatności z góry za 12 miesięcy lub 24 miesiące. Nie jest to rozwiązanie korzystne dla Twojej firmy, zwłaszcza gdy nie wiesz jak długo będziesz potrzebował wirtualnego biura. Ważny jest również zapis dotyczący możliwości rozwiązania i wypowiedzenia umowy. W przypadku umów na czas określony sprawa jest prosta, umowa ta wygasa z upływem oznaczonego tam terminu, natomiast w umowach na czas oznaczony ważnym jest wynegocjowanie jak najkrótszego terminu wypowiedzenia.

Czym się wyróżniamy? 

Nasze wirtualne biuro w Jarosławiu charakteryzuje się bardzo niską ceną, a jednocześnie najszerszym zakresem usług bowiem nie pobieramy dodatkowych opłat za wynajem sali czy skany korespondencji, dlatego kwota na Twojej fakturze zawsze będzie taka sama. Jednocześnie w przeciwieństwie do niektórych firm nie wymagamy płatności z góry za cały rok wystarczy, że dokonasz płatności na koniec miesiąca. Nie stosujemy również długich okresów wypowiedzenia. Jeżeli nie będziesz potrzebował wirtualnego biura możesz wypowiedzieć z nami umowę i nie spotkają Cię z tego powodu żadne negatywne konsekwencje. Podobnie usługa wirtualne biuro w Przeworsku oraz wirtualne biuro w Rzeszowie jest niedroga i obejmuje pełen zakres świadczonych usług. Również w tym przypadku nie obowiązuje długi okres wypowiedzenia czy obowiązek zapłaty za usługę za rok z góry. W przeciwieństwie do niektórych firm nie stosujemy również kar umownych za odstąpienie od umowy. Budujemy ze swoimi Klientami zaufania, dzięki czemu możemy liczyć na polecenia. W każdej chwili możesz zrezygnować, gdyż podstawowym naszym celem jest świadczenie usługi wirtualnego biura, która jest rzeczywiście przedsiębiorcy potrzebna.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas