Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Jak przekazywać faktury do biura rachunkowego?

W jakim terminie należy dostarczyć faktury? 

Pod koniec miesiąca lub na początku następnego przedsiębiorcy muszą dostarczyć faktury do księgowego. Jest to dość uciążliwy obowiązek. Nasze biuro rachunkowe w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie idzie naprzeciw oczekiwaniom naszego Klienta i oferuje odbiór faktur w siedzibie przedsiębiorcy. Dzięki czemu podmiot gospodarczy nie musi się martwić o dostarczenie potrzebnych do rozliczenia faktur na czas. Jest to rozwiązanie korzystne również dla biura rachunkowego, które może racjonalnie organizować czas swojej pracy. Nasi Klienci mogą również wysyłać faktury kurierem. Niezależnie od tego dysponujemy trzema biurami zlokalizowanymi w centrach miast, dzięki czemu firmy których księgowość prowadzimy mogą dostarczać faktury tam gdzie im wygodnie. Biura są czynne w godzinach pracy, a także jeżeli zachodzi taka potrzeba istnieje możliwość umówienia spotkania w celu odebrania potrzebnych dokumentów związanych z rozliczeniem podatnika także w godzinach popołudniowych, czy weekendy. Dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientów wiedząc, że są oni osobami, które nie maja jako przedsiębiorcy za wiele czasu. Prowadzenie własnego biznesu to zadanie trudne i wymagające dużego skupienia. Z nami możesz odnieść sukces.

Przekazywanie faktur w wirtualnym biurze 

Przekazywanie faktur nigdy nie było tak proste, jak z naszym biurem rachunkowym, co świadczy o wysokim standardzie usług, które oferujemy. Czas dla przedsiębiorcy jest na wagę złota, dlatego robimy wszystko, aby czasu tego nie tracił na formalności, które może wykonać za nich księgowy. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty wszelkie obowiązki podmiotu gospodarczego związane z opodatkowaniem będą sprowadzone do minimum. Ponadto przedsiębiorca ma zawsze dostęp do dokumentów w formie elektronicznej, które są przez nas przechowywane. Dlatego gdziekolwiek się znajduje pod warunkiem, że posiada dostęp do Internetu ma dostęp do informacji związanych z obsługą rozliczenia jego firmy. Natomiast w naszych biurach może uzyskać wszelkie niezbędne informacje oraz wydruki z programu księgowego. Warto przypomnieć, że od 2018 r. wszyscy przedsiębiorcy będą zobowiązani do prowadzenia elektronicznej rachunkowości oraz generowania jednolitego pliku kontrolnego, który stanowi zbiór informacji zapisanych w odpowiednim formacje informatycznym (innych niż micro-przedsiębiorcy obowiązek ten już dotyczy). Warto przygotować się do tego obowiązku właśnie z naszym biurem rachunkowym, które załatwi wszelkie formalności i zapewni kompleksowe wsparcie informatyczne. Skorzystanie z usług księgowego w dzisiejszych czasach to niekiedy konieczność, w związku z wieloma formalnościami związanymi z obowiązkami podatkowymi oraz płacowymi wynikającymi z prowadzonej działalności gospodarczej.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas