Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Jak dodać listę wspólników ze wskazaniem udziałów w systemie PRS?

W celu dodania takiego dokumentu najpierw nalezy go przygotować.
➔ przejdź do wzoru dokumentu - Listę wspólników ze wskazaniem udziałów

W celu dodania umowy spółki do wniosku należy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

  1. Przejście do zakładki "Załączniki": Najpierw kliknij w zakładkę "Załączniki" w sekcji "Nawigacja po dokumencie" po prawej stronie ekranu (strzałka nr 1 na obrazku znajdującym się poniżej).

  2. Dodanie dokumentu: Aby dodać dokument kliknij przycisk "Dodaj" znajdujący się obok pozycji " LISTA WSPÓLNIKÓW Z PODANIEM IMIENIA I NAZWISKA LUB FIRMY (NAZWY) ORAZ LICZBY I WARTOŚCI NOMINALNEJ UDZIAŁÓW KAŻDEGO Z NICH " w tabeli (strzałka nr 2 na obrazku znajdującym się poniżej).

Dodaj list wsplnikw z udziaamipng
Następnie wyświetli się okienko, gdzie będziesz mógł dodać numer CREWAN albo załadować plik.
➔ przejdź do szczegółowej instrukcji jak dodać numer CREWAN lub załadować plik zenętrzny w systemie PRSChcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas