Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Ile kosztuje prowadzenie wirtualnego biura w Rzeszowie?

Koszt wynajmu wirtualnego biura?

Koszt wynajmu wirtualnego biura w Rzeszowie jest niewielki i zaczyna się od 39 zł netto miesięcznie. Natomiast prowadzenie działalności polegającej na udostępnianiu wirtualnego biura łączy się ze znacznie większymi kosztami.

Jakie koszty musi ponieść firma zajmującą się udostępnianiem wirtualnego biura?

Firma taka musi liczyć się z kosztami takimi jak:

  • czynszem za najem lokalu i sali konferencyjnej,
  • opłatami za media,
  • zakupem niezbędnego wyposażenia,
  • stworzeniem i utrzymaniem strony internetowej oraz skrzynki e-mail,
  • zakupem niezbędnego oprogramowania biurowego,
  • reklamą,
  • obsługą księgową,
  • obsługą prawną,
  • zatrudnieniem pracowników.

Koszty wynajmu lokalu na potrzeby prowadzenia wirtualnego biura w Rzeszowie

Najem lokali użytkowych jest coraz droższy, przede wszystkim ze względu na wysoką inflację. Aktualnie koszt wynajęcia biura z salą konferencyjną w centrum Rzeszowa to nawet 1 500 zł.  

Opłaty za media

Do czynszu dochodzą opłaty za media, w tym gaz, wodę oraz prąd, a także Internet. Opłaty te nie są przeważnie wysokie, jednak ze względu na wzrost cen coraz wyższe. Średnio opłaty takie wynoszą od 100 do 200 zł miesięcznie.

Koszty wyposażenia lokalu

Wyposażenie lokalu jest bardzo ważne. Wirtualne biuro w Rzeszowie powinni być wyposażone w komputery, urządzenie wielofunkcyjne, projektor multimedialny, zamykaną metalową szafę, zwykłe szafki, biurka oraz krzesła. Koszt zakupu wyposażenia wynosi od 10 000 zł do 20 000 zł.

Strona internetowa i skrzynka mailowa

W dzisiejszych czasach posiadanie własnej strony internetowej i skrzynki mailowej jest standardem. Przy założeniu tego rodzaju firmy należy liczyć się z wydatkiem ok. 3 000 zł na stworzenie strony internetowej. Jest to wydatek jednorazowy. Ponadto co roku należy uiszczać opłatę za serwer i domenę w kwocie około 500 zł. Koszty utworzenia i utrzymania skrzynki mailowej najczęściej są wliczone w cenę stworzenia i utrzymania strony internetowej.

Zakup oprogramowania

Wirtualne biuro w Rzeszowie powinno być wyposażone w kompletne oprogramowanie biurowe, a także oprogramowanie służące do zarządzania wirtualnym biurem. Koszt takiego oprogramowania to zwykle 200-300 zł miesięcznie.

Reklama

Promocja w internecie jest dźwignią handlu. Bez marketingu w zasadzie niemożliwe będzie poszukiwanie nowych Klientów. W związku z tym faktem, w przypadku założenia wirtualnego biura trzeba liczyć się z kosztami reklamy, które wnoszą od 1 000 do 3 000 zł miesięcznie.

Obsługa księgowa

Koszt obsługi księgowej jest zależny od wyboru formy prowadzenia firmy. W przypadku indywidualnej działalności gospodarczej wynagrodzenie biura rachunkowego jest co do zasady nieco niższe niż w przypadku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Obsługa prawna

Udostępnianie wirtualnego biura jest działalnością regulowaną. W związku z tym należy spełnić szereg wymogów prawnych. Jednym z nich jest wdrożenie procedur AML. W tym celu najlepiej zwrócić się do prawnika. Koszt obsługi prawnej zaczyna się od 500 zł miesięcznie.

Zatrudnienie pracownika

Prowadzenie wirtualnego biura łączy się z koniecznością zatrudnienia pracownika, który będzie wykonywał czynności administracyjne takie jak skanowanie poczty. Koszt zatrudnienia 1 pracownika wynosi ok. 5 000 zł.

Jaki jest całkowity koszt prowadzenia wirtualnego biura w Rzeszowie?

Na starcie trzeba liczyć się z wydatkiem ok. 30 000 - 40 000 zł. Stałe koszty prowadzenia takiej firmy, w przypadku zatrudnienia dwóch pracowników wynoszą około 15-20 tys. złotych. Jest to więc działalność gospodarczą wymagająca kapitału.

Szukasz wirtualnego biura w Rzeszowie?

Napisz lub zadzwoń do nas. Dane naszej spółki znajdziesz tutaj.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas