Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Firma na Podkarpaciu

Zalety prowadzenia biznesu na Podkarpaciu  

Podkarpacie znajduje się w południowo-wschodniej Polsce. Rejon ten dynamicznie się rozwija zwłaszcza z uwagi na przygraniczne położenie. Dodatkowo wiele funduszy unijnych i krajowych jest przeznaczona na rozwój tej części Polski. Wbrew obiegowym opinią Podkarpacie nie jest województwem zacofanym i słabo rozwiniętym, wręcz przeciwnie to obszar gdzie powstają nowe miejsca pracy i firmy. Stolicą naszego województwa jest Rzeszów gdzie nasza firma udostępnia wirtualne biuro. Posiadanie siedziby w tak bliskiej odległości od granicy z Ukrainą i Słowacją jest bardzo wygodne zwłaszcza dla firm, które współpracują z podmiotami gospodarczymi z tamtych krajów. Ponadto oferta wirtualnego biura w Rzeszowie jest adresowana również do osób będących obywatelami innych państwa, takich jak Ukraina, które chcą prowadzić firmę na terenie Polski. W Polsce ceny najmu lokali są znacznie wyższe niż na Ukrainie co może zniechęcać obywateli tego państwa do prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Osoby takie zwykle nie mają stałego miejsca zamieszkania w Polsce dlatego nie mogą również zarejestrować firmy pod adresem zamieszkania. Zwykle obywatele innych państw zakładają w Polsce firmy w formie spółki zoo. Jest to spore ułatwienie, które przejawia się w szczególności w możliwości rejestracji pojazdu w Polsce na osobę prawną jaką jest spółka prawa handlowego.

Funkcjonalności wirtualnego biura

W wirtualnym biurze w Rzeszowie istnieje możliwości rejestracji zarówno spółki zoo, jak i innej formy prowadzenia firmy, w tym indywidualnej działalności gospodarczej czy też spółki cywilnej. Prowadzenie działalności gospodarczej na terenie całego Województwa Podkarpackiego uzasadnia posiadanie siedziby w jego stolicy, czyli Rzeszowie. Jednocześnie stwarza to możliwości rozwoju poprzez szansę na skorzystanie ze wsparcia w ramach oferowanych programów dofinansowania z Urzędu Pracy w Rzeszowie lub środków unijnych na rozwój micro, małych oraz średnich firm.

Wsparcie firm ze środków UE

Warto również posiadać swój oddział na Podkarpaciu, w Rzeszowie, w Jarosławiu lub Przeworsku w przypadku gdy prowadzimy działalności gospodarczą na terenie całej Polski lub w innym Województwie z uwagi na fakt, że to właśnie dawne Województwo rzeszowskie oraz Województwo przemyskie jest jednym z obszarów unijnych o najbardziej dynamicznym wskaźniku rozwoju. Jednocześnie to właśnie my jesteśmy firmą która oferuje wirtualne biuro nie tylko w Rzeszowie, ale także dwóch innych miastach naszego województwa. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą skontaktuj się z naszymi doradcami droga mailową lub telefoniczną. Znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie zapewniają najwyższy standard i zakres usług przy maksymalnym ograniczeniu kosztów.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas