Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro na przechowywanie dokumentów

Obowiązek przechowywania dokumentacji 

Osoby prowadzące działalność gospodarczą często muszą przechowywać różnego rodzaju, najczęściej bardzo cenną dokumentację handlową. Uzyskanie do niej dostępu przez osoby niepowołane albo jej zgubienie może ze sobą wiązać wyjątkowo ciężkie skutki. Najbezpieczniejszym i najwygodniejszym rozwiązaniem jest przechowywanie takich dokumentów w biurze, a jeżeli przedsiębiorca nie wynajmuje lokalu skorzystanie w tym zakresie z wirtualnego biura w Rzeszowie. Dokumenty takie można wysłać do wirtualnego biura lub przekazać osobiście. Niekiedy ważna dokumentacja, np. pozwy z Sądu pochodzą z przesyłek zewnętrznych.

Zasady przechowywanie dokumentów 

Dokumenty przechowywane przez wirtualne biuro są chronione przed dostępem przed osobami nieupoważnionymi. Jednocześnie nasz Klient ma doil nich cały czas dostęp zarówno w formie fizycznej, jak i istnieje możliwość uzyskania kopii w formie elektronicznej i otrzymania ich na adres poczty elektronicznej. Na żądanie Klienta możemy również przesłać całą dokumentację lub wybrane jej elementy odpowiednio w liście lub paczce. Przesyłki te mogą być nadane przesyłką poleconą za potwierdzeniem odbioru co zabezpiecza je przed przypadkową utratą i pozwala na śledzenie jej lokalizacji online po wpisaniu numeru listu przewozowego. Najbezpieczniej korzystać z usług Poczty Polskiej, w tym jeżeli Klientowi zależy na czasie Pocztexu. Bogata jest również oferta firm kurierskich, które oferują tanie i szybko dostarczane przesyłki, takie jak DHL. Również w przypadku firm kurierskich przesyłki są należycie zabezpieczone i spełniają wszelkie wymogi wnikające z szeroko pojętego prawa przewozowego oraz przepisów prawa cywilnego.

Zasady współpracy 

Za przechowywanie dokumentów zarówno tych pochodzących z zewnątrz, jak i otrzymanych drogą listową jak i tych osobiście dostarczonych przez Klienta nie pobiera się dodatkowych opłat bez względu na ich ilość, oczywiście w zwyczajowo przyjętych granicach. Usługi abonamentowe zapewniają pewność co do kosztów korzystania z naszych usług i zabezpieczają przed naliczaniem dodatkowych opłat wynikających z wykonywania usług innych niż udostępnianie adresu oraz odbiór korespondencji. Jedyne koszty tych usług wynikają z ceny usług firm kurierskich lub polskiego operatora pocztowego za nadanie przesyłki. Z naszej strony liczba przesyłek nie powoduje zwiększenia liczby opłat bez względu na ich ilość.  Nasza oferta jest szczegółowo opisana na stronie internetowej, jednak w celu uzyskania tzw. oferty handlowej konieczny jest kontakt telefoniczny lub mailowy w celu wysłania przez nas niezobowiązującego draftu umowy, który będzie podlegał negocjacją w celu dojścia do porozumienia przez obie ze stron stosunku. 

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas