Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro na Oddział Firmy

Dlaczego skorzystać z wirtualnego biura? 

Wirtualne Biuro może być twoim jedynym i głównym adresem prowadzenia działalności gospodarczej, ale także możesz otworzyć oddział w prestiżowej lokalizacji w formie wirtualnego Biura. Otwieranie nowym oddziałów bez wątpienia w sposób pozytywny wpłynie na wizerunek Twojej firmy i pozwoli pozyskać nowych Klientów. Nawet firma, która krótko funkcjonuje na rynku jest traktowana bardzo poważnie przez swoich kontrahentów jeżeli ma oddziały w kilku miastach. Możesz założyć oddział swojej indywidualnej działalności lub spółki prawa handlowego w wirtualnym biurze w Jarosławiu, wirtualnym biurze w Przeworsku, bądź też w wirtualnym biurze w Rzeszowie. Również na terenach wiejskich możesz otworzyć swój oddział. Możesz również przekierować korespondencję z danego obszaru na wirtualne biuro. Adwokaci i radcy prawni często korzystają z takiej możliwości, zwłaszcza ze względu na fakt, iż prowadzą rozprawy na terenie całej Polski i muszą posiadać jakieś miejsce gdzie będą mogli spokojnie napić się kawy i przygotować do rozprawy.

Oszczędność pieniędzy

Odział w wirtualnym biurze to również oszczędność pieniędzy. Zapłacimy tylko jedno, bardzo niską fakturę. Nie bez znaczenia jest również fakt, że w wirtualnym biurze zawsze znajduje się pracownik administracyjny, dzięki czemu wirtualne biuro nie jest puste podczas naszej nieobecności. Zazwyczaj otwiera się oddział firmy żeby sprawdzić czy na danym obszarze jest zapotrzebowanie na nasze usługi, dlatego nie warto ryzykować i generować dodatkowych kosztów związanych z wynajmem bardzo drogich w dzisiejszych czasach lokali użytkowych. Wirtualne biuro to nieduży wydatek dlatego nawet w przypadku gdy przedsięwzięcie się nie uda nie ponosimy duże kosztów. Wirtualne biuro można też łatwo i szybko wypowiedzieć, w przypadku najmu jest inaczej, często wynajmujący żądają podpisywania długich umów na czas określony, które przewidują kary umowne za zerwanie zobowiązania. Dodatkowo najemca lokalu musi martwić się o meble i wyposażenie, w przypadku WB nie ma takiego problemu.

Skontaktuj się z Nami

Jeżeli jest zainteresowany ofertą wirtualnego biura, w którym chcesz założyć oddział swojej społki serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego. Sporządzimy dla Ciebie umowę, i będziemy prowadzić obsługę administracyjna, która jest połączona z udostępnieniem fizycznego adresu do rejestracji w sposób odpowiadający Twoim wymaganiom. jesteśmy jedną z niewielu firm na Podkarpaciu, która oferuję innowacyjną usługę w postaci wirtualnego biura. Gwarantujemy Ci wysoko standard usług szanując Twoje wymagania gospodarcze.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas