Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro Kraków cennik

Informacje na temat cennika usługi wirtualnego biura w Krakowie

 • cena: od 39 zł netto miesięcznie
 • proces zawarcia umowy: maksymalnie 24 godziny
 • lokalizacja: centrum Krakowa - śródmieście
 • usługi: wirtualne biuro Kraków, adres do rejestracji firmy Kraków, adres do rejestracji spółki Kraków
 • nazwa firmy: Wirtualne Biuro Kraków sp. z o. o.
 • dane rejestrowe:  NIP: 5170428314 KRS: 0000989914 REGON: 522960279
 • adres: ul. Dajwór 14/19, 31-052 Kraków
 • tel.: + 48 661 745 418
 • e-mail: kontakt@24wirtualne-biuro.pl
 • witryna: https://24wirtualne-biuro.pl/krakow
 • cennik-wirtualnego-biura-krakowjpg

  Jaki jest standardowe cennik wirtualnego biura w Krakowie?

  Standardowe ceny wirtualnego biura w najtańszym pakiecie kształtują się następująco:

  • płatność za 24 miesiące: 39 zł netto miesięcznie
  • płatność za 12 miesięcy: 49 zł netto miesięcznie
  • płatność za 6 miesięcy: 45 zł netto miesięcznie
  • płatność za 1 miesiąc: 59 zł netto miesięcznie

  Ceny te mogą się różnic w zależności od wybranego adresu w Krakowie oraz pakietu usług. Jeżeli jednak chcesz mieć wyobrażenie na temat tego, jakich kwot możesz się spodziewać taki rodzaju cennik zaspokoi Twoją ciekawość.

  Tanie wirtualne biuro

  Jeżeli koszt wirtualnego biura oferowanego przez daną firmę nie przekracza 40 zł miesięcznie w najdłuższym okresie rozliczeniowym to można powiedzieć, ze jest to tanie wirtualne biuro.

  polityka-cenowa-wirtualne-biurojpg

  Jak wirtualne biuro w Krakowie kształtują politykę cenową?

  W celu zaistnienia na rynku wirtualnych konieczne jest zaproponowanie atrakcyjnej ceny. Osoby, które dopiero założyły firmę na każdym kroku szukają oszczędności, dlatego bardzo często porównują otrzymane propozycję właśnie pod względem ceny i wybierają tę najkorzystniejszą. Konkurencja cenowa jest bardzo duża, dlatego też najczęściej w miastach powiatowych koszt wirtualnego biura może być wyższy niż w dużym mieście takim jak Kraków. Strategia biznesowa większości firm oferujących tego rodzaju usługi zakłada pozyskanie jak największej liczby Klientów dlatego też ceny są tak niskie.

  Ceny wirtualnych biur w dobie inflacji

  Większość wirtualnych biur pomimo wysokiego poziomu inflacji nie zdecydowała się na aktualizację cennika w obawie przed odpływem nowych Klientów. Ceny wirtualnego biura cały czas pozostają naprawdę niskie. Firmy oferujące udostępnienie adresu do rejestracji najczęściej ratują rentowność swojego biznesu poprzez wzbogacanie swojej oferty o coraz to nowe usługi dodatkowe, które są bardziej lub mniej związane ze świadczeniem usług wirtualne biura.

  wirtualne-biuro-krakow-rabatyjpg

  Rabaty na usługę wirtualnego biura

  Powszechną praktyką jest wprowadzanie szeregu rabatów dla przedsiębiorców wynajmujących adres współdzielony. Rabaty te mają przede wszystkim przyciągnąć nowych Klientów i uatrakcyjnić ofertę w porównaniu do warunków zaproponowanych przez inne podmiotu działające w tej branży. Dzięki rabatom firma może zatrzymać u siebie Klientów, którzy w innym przypadku szukając innych usług zgłosiliby się do konkurencji. Klient powinien czuć, że wirtualne biuro to wszechstronna firma, która nie specjalizująca się tylko w jednej branży.

  Najczęściej rabaty takie są przyznawane, w związku z:

  • korzystaniem z dłuższego niż miesiąc okresu rozliczeniowego,
  • rejestracją więcej niż jednej firmy lub spółki pod tym samym adresem,
  • wynajmem kilku adresów,
  • wyborem określonej formy płatności,
  • zakupem innych usług lub produktów od wirtualnego biura.

  Dłuższy okres rozliczeniowy

  W przypadku tradycyjnego najmu najczęściej czynsz jest płacony za miesiąc z góry. Jeżeli chodzi o wirtualne biuro wynagrodzenie, z tytułu najmu jest znacznie niższe, dlatego też najczęściej jest stosowany dłuższy okres rozliczeniowy. Oczywiście Klienci mają możliwość uiszczenia czynszu za tę usługę każdego miesiąca, jednak wówczas nie mogą liczyć na rabaty, dlatego finalnie płacony czynsz w ujęciu miesięcznym jest znacznie wyższy. W przypadku zdecydowania się na płatność za rok z góry Klient może liczyć na znacznie niższą opłatę miesięczną lub też uzyskanie zwolnienia z czynszu za dwa pierwsze lub ostatnie miesiące. Jest to najpopularniejszy okres rozliczeniowy. Warto jednak zaznaczyć, że w takim wypadku wirtualne biura wymagają najczęściej zawarcia umowy na czas określony lub też w umowie istnieje zapis uniemożliwiający jej wypowiedzenie przed upływem opłaconego przez Klienta okresu rozliczeniowego. Alternatywnie takie wypowiedzenie jest możliwe, ale najemca nie może liczyć na zwrot nadpłaconego wynagrodzenia. Pomimo wad tego rozwiązania większość Klientów się na to nie decyduje, gdyż najważniejszy jest dla nich cena wirtualnego biura. Niedawno lwia cześć wirtualnych biur w Krakowie oferuje płatność w modelu dwuletniego okresu rozliczeniowego. Jeżeli już w chwili podpisania umowy jesteśmy pewni, że współpraca z wirtualnym biurem będzie długotrwała to dobry wybór, gdyż cena najmu jest wtedy wręcz absurdalnie niska.

  Rejestracja więcej niż jednej firmy

  Jeżeli dana osoba posiada kilka firm lub spółek może je zarejestrować pod jednym adresem. Wybór jednego usługodawcy wiążę się najczęściej z możliwością uzyskania rabatów z tego tytułu. Zwykle wystarczy podpisać dwie umowy o wirtualne biuro, aby możliwe było przyznanie rabatów. Wbrew pozorom taka sytuacja bardzo często ma miejsce, gdyż przedsiębiorcy często są właścicielami kilku spółek.

  Wynajem kilku adresów, a cena

  Jeden podmiot gospodarczy może też wynająć kilka adresów u tego samego wirtualnego biura w Krakowie. Adresy tę najczęściej położone są w różnych dzielnicach. Celem takiego działania może być założenie nowych oddziałów przedsiębiorstwa lub chociażby zwykłych placówek. Im większa liczba oddziałów oraz placówek firmy tym przedsiębiorca cieszy się większym zaufaniem i może liczyć na to, że jego przedsiębiorstwo będzie postrzegane jako nieco większe, niż jest w rzeczywistości. Dodatkowe adresy mogą znajdować się w Krakowie lub też innych miastach jeżeli dane wirtualne biuro takie oferuje.

  Wybór określonej formy płatności

  Ewidencjonowanie płatności od Klientów to zadanie wymagające sporego nakładu czasu i pracy, nawet jeżeli jest wspomagane przez systemy automatycznie identyfikujące wpłaty otrzymane od Klientów z fakturami na podstawie których zostały dokonane. Z uwagi na ten fakt trendem, który jest udziałem również rynku wirtualnych biur jest zalecanie wyboru formy płatności w modelu subskrypcyjnym. W związku z faktem, że korzystanie z tej formy zmniejsza nakład pracy Klienci mogą liczyć na obniżenie czynszu najmu.

  Zakup innych produktów i usług wirtualnego biura

  Jak już było wcześniej wspomniane wirtualne biuro w większości przypadków są nowoczesnymi centrami biznesowymi, które nie ograniczają się jak miało to miejsce kiedyś wyłącznie do udostępniania adresu do rejestracji lub korespondencji. Dzięki temu na miejscu możesz skorzystać z prawie wszystkich usług, które są potrzebne przedsiębiorcy. Zakup większej liczby usług lub produktów u tego samego przedsiębiorcy najczęściej gwarantuje uzyskanie dużego rabatu.

  Czy można łączyć przyznane rabaty?

  Nie, ale oczywiście w toku negocjacji można zaproponować wyjątek od tej zasady. Jest to zrozumiałe, gdyż zdarza się, że po połączeniu wszystkich rabatów koszt usługi wynosił by 0 zł, albo nawet wirtualne biuro musiałoby dopłacić Klientowi za to, że korzysta z jego usług. Oczywiście jest to przykład absurdalny i przytoczony w celach humorystycznych, ale doskonale ilustruje on dlaczego łączenie rabatów nie jest i nigdy nie będzie możliwe przy standardowej ofercie.

  wirtualne-biuro-krakw-pakietyjpg

  Ceny poszczególnych pakietów

  Pakiety korespondencyjne

  Takie pakiety to zwykle bardzo niski koszt zaczynający się od kwoty 20-30 zł miesięcznie, nawet w sytuacji wyboru krótkiego okresu rozliczeniowego. Najczęściej jednak skanowanie korespondencji jest w takich pakietach dodatkowo płatne. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby taką korespondencję osobiście odebrać co zawsze jest bezpłatne.

  Pakiety standardowe

  Te pakiety są podstawowymi usługami reklamowanymi przez biura wirtualne. Koszt tych pakietów zaczyna się zwykle od kwoty 40 zł netto miesięcznie, ale co ważne przy wyborze najdłuższego 24-miesięcznego okresu rozliczeniowego. To właśnie tutaj konkurencja wirtualnych biur, które wałczą o Klienta jest najbardziej zaciekła.

  Pakiety Premium wirtualnego biura w Krakowie

  Cena takich pakietów jest niezwykle zróżnicowana, gdyż bardzo często obejmują one wiele wariantów i opcji. Zasadniczo cena takiego pakietu zaczyna się od 100 zł netto miesięcznie, ale koszt może wynieść znacznie więcej, nawet do 600-800 zł miesięcznie, zwłaszcza jeżeli usługa obejmuje udostępnienie biura serwisowanego lub nielimitowanego dostępu do przestrzeni open space i wynajmu sal konferencyjnych.

  zmiana-cenyjpg

  Czy cennik wirtualnego biura w Krakowie może uleć zmianie podczas trwania umowy?

  Odpowiedź na to pytanie niestety jest pozytywna. Oczywiście jednostronne kształtowanie stosunku prawnego nie jest możliwe i postanowienie umowy, które to umożliwiają są nieważne z mocy prawa. W praktyce  jednak każde postanowienie umowy, w tym zwiększające wymiar czynszu, z tytułu najmu może być wprowadzone na podstawie tak zwanego wypowiedzenia zmieniającego. W takim przypadku przedsiębiorca otrzymuje informację od wirtualnego biura, że z upływem okresu wypowiedzenia umowa zostanie rozwiązana jeżeli nie zaakceptuje on zmiany cennika. Przedsiębiorcy zarejestrowani w KRS muszą zgłaszać zmianę adresu co łączy się ze sporymi kosztami, zwłaszcza gdy dokonywane jest w systemie PRS dlatego też nawet istotna podwyżka stawki czynszu musi być z przyczyn ekonomicznych zaakceptowana. Nasza firma gwarantuje, że takich działań nie będzie podejmować, gdyż nie ma co się oszukiwać spotykają się one z dużym niezadowoleniem Klientów, na co nie możemy sobie pozwolić. Stawiamy na przejrzyste relację z Klientami i nie chcemy być postrzegani jako firma, która wykorzystuje swoją przewagę, w celu osiągnięcia wyższych zysków.

  koszt-wirtualnego-biurajpg

  Jaki jest koszt wynajmu lokalu po stronie wirtualnego biura?

  Prowadzenie wirtualnego biuro wiążę się ponoszeniem dość sporych kosztów uzyskania przychodu. Sam wynajem przestrzeni biurowej, która jest potrzebna do udostępniania jej Klientom to koszt od 3 000 zł do nawet 10 000 zł. Wirtualne biuro nie może wynająć zwykłego lokalu, gdyż musi on spełniać szereg wymogów co do wyposażenia oraz lokalizacji, a przede wszystkim umożliwiać podnajem osobom trzecim. Jak widać korzystając z wirtualnego biura w Krakowie zyskasz dostęp do biura, za które musiałbyś zapłacić równowartość kilkudziesięciu faktur za wirtualne biuro.

  negocjacje-cenyjpg

  Czy istnieje możliwość negocjowania ceny wirtualnego biura?

  Co do zasady tak. Negocjowanie cen jest możliwe między innym w sytuacji, gdy Klient chce skorzystać z kilku adresów lub adresu dla kilku podmiotów. W takiej sytuacji wirtualne biuro w Krakowie przygotuje dla niego indywidualną ofertę, jeżeli oczywiście standardowa nie spełnia jego oczekiwań.

  wirtualne-biura-porownaniejpg

  Jak porównać oferty cenowe poszczególnych wirtualnych biur w Krakowie?

  Nie jest to proste, gdyż operatorów wirtualnego biura w Krakowie jest sporo. Większość z nich posiada oczywiście strony Internetowe, ale nie wszyscy. Ponadto zdarza się, że informację zamieszczone na stronach internetowych nie stanowią oferty, a więc dopiero po złożenia zapytania cenowego, np. na maila otrzymamy informację na temat warunków finansowych współpracy. Porównanie kilkudziesięciu ofert może zająć cały dzień, a nawet dłużej. Przedsiębiorca, zwłaszcza na starcie budowania swojej firny przeważnie nie dysponuje takim czasem dokonuje zatem wyboru porównując oferty kilku, najpopularniejszych wirtualnych biur.

  oplaty-za-mediajpg

  Cena wirtualnego biura, a rosnące koszty za media

  Nawet znaczna podwyżka opłat za gaż i inne media nie spowoduje, że koszt wirtualnego biura radykalnie wzrośnie. Wirtualne biuro zostało stworzone  między innymi po to, aby przedsiębiorca nie musiał martwić się kosztami eksploatacji lokalu. Podwyżki opłat za media to doskonały moment aby przenieść sekretariat swojej firmy do wirtualnego biura. Jeżeli Ty i Twoi pracownicy pracują zdalnie i nie obsługujesz Klientów lokalu, ale zdalnie lub w ich miejscu zamieszkania lub siedziby to dlaczego masz płacić wysoki czynsz najmu i marnować czas swoich pracowników na czynności, które może wykonać inna firma za kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Warto już teraz zdecydować się na podpisanie umowy, gdyż nikt nie da Ci gwarancji, że ceny wirtualnego biura w Krakowie od przyszłego roku nie wzrosną i to znacząco. Przecież nawet, gdy takie rozwiązanie się nie sprawdzi będziesz mógł rozwiązać umowę.

  cennik-wirtualne-biuro-podsumowaniepng

  Czy tylko cena jest ważna przy wyborze wirtualnego biura - podsumowanie

  Oczywiście, że nie. Są także inne czynniki równie ważne, nawet ważniejszy niż koszt usługi. Na naszym blogu staramy się przekazywać wiedzę tak, aby wybór wirtualnego biura w Krakowie był prostszy.


  Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

  Formularz  kontaktowy 

  Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

  Skontaktuj się z nami

  Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

  Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

  Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


  O Firmie

  Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
  Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

  Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

  Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

  Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

  Znajdź Nas