Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla zarządcy budynku

Zarządzanie budynkami 

Zarządzanie wszelkiego rodzaju budynkami jest ciekawą profesją. Praca zarządcy polega na prowadzeniu wszelkiej obsługi administracyjnej związanej z wynajmowaniem lokali, a także nadzór nad wszelkiego rodzaju pracami konserwatorskimi. Oczywiście zarządzeniem lokalami może zajmować się sam właściciel, może jednak także powierzyć to zadanie zawodowemu zarządcy nieruchomościami. Zarządca taki może mieć biuro w zarządzanym budynku, jednak jeżeli prowadzi działalność gospodarczą w zakresie zarządzania budynkami wskazane jest, aby posiadał własne, niezależne biuro. Jednocześnie należy podnieść, że zarządca może wynajmować fizyczne biuro lub współpracować w tym zakresie z wirtualnym biurem w Rzeszowie. To drugie rozwiązanie jest bardzo korzystne dlatego, że współpraca taka może przynieść korzyści obydwu stroną. Bardzo często zdarza się, że Klienci zgłaszający się do wirtualnego biura mogą tak naprawdę potrzebować usług wynajmu tradycyjnego lokalu. W takim przypadku pracownik wirtualnego biura może skierować taką osobę do współpracującego zarządcy nieruchomościami budynkowymi.

Jakie czynności można wykonywać w wirtualnym biurze?

W wirtualnym biurze zarządca może wykonywać wszelkie czynności takie jak między innymi spotykanie się z potencjalnymi współpracownikami, takimi jak właściciele nieruchomości budynkowych przeznaczonych pod wynajem, czy też osoby zainteresowane wynajmem lokalu. Zarządca może również spotykać się z pośrednikami w zakresie obrotu nieruchomościami jeżeli korzysta z usług takiego pośrednictwa w zakresie najmu czy sprzedaży lokali. Jednocześnie zapewnia to zarządcy pewną niezależność względem właścicieli budynków na rzecz których świadczy usługi.

Kto może wykonywać zawód zarządcy nieruchomości? 

Aby zostać zarządcą budynku trzeba posiadać odpowiednią wiedzę w zakresie uregulowań prawnych związanych z wynajmem oraz obrotem nieruchomościami. Dla osoby takiej ważne są również uregulowania związane z bezpieczeństwem budynku oraz wymogami w zakresie przepisów bezpieczeństwa użytkowania lokalu oraz przepisów przeciwpożarowych. To właśnie zarządca ponosi wszelką odpowiedzialność za ewentualne zaniedbania w tym zakresie. Z uwagi na ten fakt zarządca budynku powinien posiadać odpowiednie przygotowanie zarówno teoretyczne, jak i praktyczne.

Współpraca z wirtualnym biurem?

Jeżeli jesteś zarządcą budynku i chcesz rozpocząć współpracę z wirtualnym biurem w Rzeszowie serdecznie zapraszamy do współpracy. Współpraca taka gwarantuje rozwój obydwu firm. Wirtualne biuro w Rzeszowie zaprasza do kontaktu drogą telefoniczną lub na adres poczty elektronicznej wskazany na stronie. Możemy również wysłać szczegółowe warunki jakie znajdą się w umowie o współpracę.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas