Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla producenta power-banków

Jak magazynować energię elektryczną? 

 W dzisiejszych czasach urządzenia elektroniczne są coraz bardziej zaawansowane pod względem technicznym i funkcjonalnym. W związku z tym faktem ciągle rośnie zapotrzebowanie na energię elektryczną. Jeszcze większym problemem w tym przypadku jest magazynowanie tej energii. Telefony są coraz mniejsze. Rozmiar telefonu bezpośrednio wpływa na wielkość baterii. W związku z tym faktem telefony komórkowe posiadają coraz słabsze baterię. Starsze modele telefonów komórkowych pozwalają na ich użytkowanie nawet przez kilka tygodni po jednym saldowaniu. W chwili obecnej żaden z oferowanych na rynku urządzeń nie cechuje się tak dobrymi właściwościami pod względem wydajności baterii.

Jak działają Power Banki? 

  Doskonałym rozwiązaniem w związku z szybkim wyczerpywaniem się baterii jest korzystanie z tak zwanych power banków. Urządzenia te stanowią swego rodzaju baterię o większych rozmiarach, która ma charakter mobilny. Takie urządzenia różnią się pod względem wielkości. Zasadą jest, że im większe urządzenie tym większa jest jego wydajność. Niektóre power banki oferują również możliwość ładowania solarnego. W tym celu należy umieścić urządzenie w miejscu, na które oddziałową promienie słoneczne, ewentualnie światło emitowane przez żarówkę. Takie ładowanie trwa jednak znacznie dłużej niż w przypadku podłączenia do gniazdka elektrycznego, dlatego należy je traktować wyłącznie jako alternatywę, np. gdy jesteśmy w miejscu gdzie nie ma prądu lub prąd ten został tymczasowo wyłączony, np. w skutek prowadzenia modernizacji linii wysokiego napięcia.

Serwis pogwarancyjny 

  Na rynek coraz częściej wprowadzone są urządzenia, których jakość budzi uzasadnione zastrzeżenia. Zazwyczaj producentom zależy na tym, aby urządzenie działało bez problemów wyłącznie w okresie gwarancyjnym. W dzisiejszych czasach urządzenia służą zazwyczaj maksymalnie do 3 lat, a potem są wyrzucane i zastępowanie nowym modelem. Rozwój technologii nie doprowadził jednak w obecnym momencie do znacznego zwiększenia wydajności baterii. Obecnie jest to największe wyzwanie stawiane przed rynkiem nowych technologii. W naszym wirtualnym biurze istnieje możliwość załadowania power banku tak, aby móc użytkować w podróży urządzenia elektroniczne takie jak telefony, tablety, czy też laptopy.

Wirtualne biuro dla producentów i sprzedawców urządzeń 

  Nasze wirtualne biuro posiada siedziby w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Jeżeli spodobała Ci się nasza oferta serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Nasi konsultacji udzielą wszelkich niezbędnych informacji. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycję co do treści postanowień, które znajdą się w treści zawartej przez nas umowy.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas