Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla producenta środków czystości

Rynek środków czystości 

Środki czystości są używane przez każdego z nas w codziennych czynnościach. Środki te można podzielić na te, które służą do utrzymania porządku oraz na te, które są przeznaczone do wykonywania czynności z zakresu higieny osobistej. Do pierwszej kategorii zaliczymy płyny do mycia naczyń, czy też ściereczki do wycierana kurzu. Aby w sposób prawidłowy zadbać o porządek w domu warto również zakupić odpowiednie urządzenia służące do sprzątanie, takie jak odkurzacz. Polacy coraz częściej korzystają z usług Pań sprzątających, które za niewielkie pieniądze kilka razy w tygodniu dbają o porządek oraz higienę w domu. Najczęściej pracę takie są wykonywane przez Kobiety z zagranicy, np. Ukrainy. Praca osoby sprzątającej zwykle nie jest dobrze opłacana dlatego nie cieszy się dużym zainteresowaniem.

Rodzaje środków czystości

Do środków higieny osobistej należą natomiast wszelkiego rodzaju mydła, szampony i żele, a także środki służące do utrzymania przyjemnego zapachu ciała oraz hamowanie nieprzyjemnego zapachu związanego z nadmiernym wydzielaniem potu. W dzisiejszych czasach dbanie o higienę i odpowiedni zapach jest bardzo ważne dlatego Polacy coraz więcej środków finansowych wydają na kosmetyki osobiste. Niektóre jednak kosmetyki mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie, w szczególności powodować uczulenia oraz inne niekorzystne objawy związane ze skórą. Aby uniknąć takiej sytuacji warto przetestować każdy kosmetyk przed użyciem. Test taki polega na nałożeniu małej ilości kosmetyku, np. kremu czy samoopalacza na małą powierzchnie skóry. Jeżeli w takiej sytuacji po określonym czasie pojawi się reakcja alergiczna oczywistym wydaje się, że kosmetyk nie może być stosowany. Dla bezpieczeństwa właśnie tak należy postępować za każdym razem gdy osoba używa nowego kosmetyku. Może to uchronić od wyjątkowo ciężkich skutków zdrowotnych.

Artykuły do utrzymania porządku w biurze wirtualnym

Artykuły służące do utrzymania porządku w domu lub biurze zwykle są oferowane w marketach przemysłowych. Jeżeli natomiast chodzi o kosmetyki to największą ofertę można znaleźć w drogeriach, gdyż są to sklepy wyspecjalizowane właśnie w takim profilu. Oczywiście podstawowe środki czystości można kupić także w sklepach spożywczych, jednak w takiej sytuacji ich ceny zazwyczaj są znacznie niższe. Najniższe ceny oferowane są natomiast na aukcjach internetowych.

Pomoc wirtualnego biura 

Jeżeli działasz w branży artykułów służących do utrzymania higieny jako sprzedawca lub producent możesz zarejestrować swoją firmę w wirtualnym biurze w Jarosławiu, Przeworsku lub Rzeszowie. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji zapraszamy do lektury innych artykułów znajdujących się na powyższej stronie, a dotyczących omawianej w tym artykule branży biznesowej.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas