Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla posła

Na czym polega funkcja Posła? 

Poseł to osoba wybrana do sejmu w charakterze przedstawiciela narodu. Z uwagi na ten fakt osobie takiej przysługuje szereg przywilejów. Przede wszystkim poseł korzysta z immunitetu. Gwarancje te służą nie tylko ochronie posła, ale bardziej temu, aby mógł on sprawować w sposób prawidłowo swój mandat. Zawód posła jest trudny, ale zapewnia duży szacunek i prestiż w społeczeństwie. Posłowie zakładają swoje biura na terenie miast i powiatów, w których zostali wybrani. W biurach takich można umówić się na spotkanie z posłem oraz uzyskać wszelkie niezbędne informacje. W każdym z takich biur poseł raz na tydzień, raz na dwa tygodnie lub częściej odbywa swój dyżur w trakcje którego przyjmuje interesantów i stara się im pomóc. Poseł może interweniować także w sytuacjach gdy uzna, że naruszone są interesy lub prawa człowieka, w tym obywatela. Biuro poselskie jest zlokalizowane najczęściej w tradycyjnym biurze, a więc użytkowane na podstawie umowy najmu. Istnieje również możliwość skorzystania w tym zakresie z usług wirtualnego biura, np. w Rzeszowie. W takim przypadku koszty wynajmu biura będą ograniczone dzięki czemu ryczałt na prowadzenie biura wystarczy na utrzymanie większej liczby oddziałów biura poselskiego. W takim biurze korzystając z usługi co-workingowej poseł na sejm lub senator może odbywać spotkania. Umawianiem interesantów na taki dyżur zajmować się będzie natomiast pracownik wirtualnego biura. Większa ilości biur posła przekłada się natomiast na to, że jest on bliżej mieszkańców swojego regionu, a co za tym idzie może w większym stopniu im pomagać oraz reprezentować ich interesy w parlamencie. Jeżeli poseł jest blisko ludzi to na pewno przełoży się na doskonały wynik wyborczy. 

Popularność wirtualnego biura wśród Posłów

Aktualnie korzystanie przez posłów oraz senatorów z wirtualnych biur nie jest popularne ze względu na fakt, iż rozwiązanie to jest stosunkowe nowe w polskim systemie gospodarczym. Jeżeli chodzi o wybór wirtualnego biura dla posła należy brać również pod uwagę okoliczność czy firma ta oferuje najwyższy poziom w zakres zachowania tajemnicy swoich kontrahentów. Jest to ważne zwłaszcza w tym przypadku bowiem informację jakimi dysponują politycy mogą być bardzo cenne, a ich ujawnienie niebezpieczne dla dobrego imienia samej partii.

Jak nawiązać współpracę? 

Zachęcamy do współpracy z naszą firmą z uwagi na fakt, iż doskonale rozumiemy potrzeby parlamentarzystów. Nasza oferta cechują się dużą innowacyjnością, a także jest elastyczna w sposób umożliwiający jej dopasowanie do zmieniających się potrzeb naszych Klientów. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej wystarczy zadzwonić lub zapoznać się ze szczegółową ofertą znajdującą się na stronie.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas