Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla pielęgniarki

Na czym polega zawód pielęgniarki?

Zawód pielęgniarki jest często niedoceniany przez społeczeństwo Zarobki pielęgniarek są uzależnione od tego w jakim zakładzie opieki zdrowotnej są zatrudnione. Zawód ten można wykonywać także w ramach własnej działalności gospodarczej. Oczywiście pielęgniarka nie może wykonywać czynności, dla których wyłącznie kompetentną osobą jest lekarz nie mniej jednak pozostaje bardzo szeroki zakres czynności, które mogą być wykonywane również przez pielęgniarkę. Aby móc wykonywać ten zawód należy ukończyć stosowne studia pielęgniarskie. Polskie uczelnie wyższe kształcą pielęgniarki zarówno na szczeblu studiów licencjackich jak i magisterskich. Nie należy mylić zawodu pielęgniarki z zawodem opiekuna medycznego. Opiekun medyczny to specjalność o znacznie mniejszych uprawnieniach, który wykonuje czynności pomocnicze związane z pielęgnacją chorych na zlecenie lekarza lub pielęgniarki.

Wykonywanie zawodu pielęgniarki

Pielęgniarka ze względu na węższy zakres swoich uprawień w porównaniu do lekarza nie może wykonywać zabiegów. Z uwagi na ten fakt przy prowadzeniu działalności gospodarczej nie potrzebuje wysokospecjalistycznego sprzętu. Zabiegi, których wykonywanie jest dozwolone przez pielęgniarki są wykonywane najczęściej w domu pacjenta. Z uwagi na ten fakt pielęgniarka prowadząca firmę nie musi posiadać faktycznie wynajmowanego lokalu, a wystarczające jest tutaj skorzystanie z usług wirtualnego biura w Przeworsku, Rzeszowie lub Jarosławiu. W biurze takim będzie odbierana korespondencja skierowana do pielęgniarki. Pielęgniarka może podobnie jak lekarz korzystać z usług rejestratorki. Wiąże się to z dużymi kosztami, które ile w przypadku lekarza są do zaakceptowania  dla pielęgniarki mogą okazać się zbyt dużym wydatkiem. Możliwe jest jednak skorzystanie z usługi administracyjnej w ramach wirtualnego biura co zapewni usługi w zakresie umawiania pacjentów za bardzo niewielką kwotę.

Formy zatrudnienia pielęgniarki

Pielęgniarki mogą świadczyć usługi na rynku prywatnym albo podpisać kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Wówczas pielęgniarka świadczy swoje usługi na rzecz osób podlegających powszechnemu ubezpieczeniu zwrotnemu, a za te usługi otrzymuje zapłatę od NFZ, a nie od pacjentów. W przypadku takich kontraktów obowiązują jednak najczęściej bardzo rygorystyczne limity. W celu skupienia się na swojej pracy pielęgniarka może wszelkie obowiązki związane z zawarciem ww. kontraktu zlecić pracownikowi wirtualnego biura. W wirtualnym biurze istnieje też możliwość skorzystania z usług księgowych, co jest korzystnym rozwiązaniem z uwagi na fakt, iż wszelkie faktury związane z firmą przychodzą na właśnie ten adres.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas