Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla fabryki

Specyfika branży produkcyjnej

Branżą produkcyjna wymaga dużych nakładów finansowych. Nakłady te są związane między innymi z wydatkami na zakup maszyn produkcyjnych oraz innego sprzętu. Dodatkowo koniecznym jest zatrudnienie pracowników. Warto jednak zaznaczyć, że nie każdy przedsiębiorca działający w branży produkcyjnej musi prowadzić działalność gospodarczą na dużą skalę. Istnieją też przedsiębiorcy, którzy prowadzą bardzo mały zakład produkcyjny. Małe zakłady też mogą przynosić pokaźne przychody. Ważne jest jednak w tym przypadku maksymalne ograniczenie kosztów. Nie można jednak oszczędzać na materiałach, gdyż negatywnie wpłynie to na jakość oferowanych produktów. Nie ma natomiast przeszkód aby oszczędności generowały redukcję w zakresie obsługi administracyjnej firmy niezwiązanej z jej działalnością merytoryczną.

Warunki prowadzenia działalności w wirtualnym biurze

W wirtualnym biurze fabryki co oczywiste nie jest prowadzona produkcja towarów. Wirtualne biuro nie stanowi także miejsca przechowywania towarów o dużej objętości ze względu na ograniczenia powierzchniowe. Oferta nasza służy natomiast zaspokojeniu potrzeb przedsiębiorcy w zakresie obsługi administracyjnej oraz odbioru korespondencji przychodzącej. W tym zakresie w wirtualnym biurze mogą między innymi być przyjmowane zamówienia od Kontrahentów właściciela fabryki. Wirtualne biuro w Rzeszowie ze względu na swoją lokalizację w samym centrum miasta jest również odpowiednim miejscem na prowadzenie negocjacji biznesowych z partnerami oraz dostawcami przedsiębiorcy, którzy chcą renegocjować umowy.

Pozyskiwanie pracowników dla fabryk

Fabryki w obecnych czasach najczęściej nie zatrudniają etatowych pracowników na taśmach produkcyjnych, ale korzystają w tym zakresie z usług agencji pracy tymczasowej. Agencje takie zajmują się nie tylko procesem rekrutacji pracowników, ale również odpowiadają za ich zatrudnienie, a w konsekwencji ponoszą pełną odpowiedzialność za działalność tych pracowników, w tym odpowiedzialność za szkody wyrządzone przez pracowników w zakładzie pracy, w którym wykonują swoje obowiązki. Otworzenie fabryki wymaga dużej wiedzy biznesowej oraz logistycznej, gdyż przedsięwzięcie to jest bardzo skomplikowane i wymaga pomocy między innymi prawników oraz księgowych, którzy załatwiają wszelkie formalności.

Warunki umowy o wirtualne biuro

Więcej informacji uzyskasz w innych artykułach znajdujących się na naszym blogu dotyczących działalności produkcyjnej. Na naszym blogu znajdują się informacje zarówno na temat wirtualnego biura w Rzeszowie jak i porady dotyczące formalności związanych z założeniem i prowadzenie firmy.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas