Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla agenta Ubezpieczeniowego

Popyt na usługi ubezpieczeniowe i reasekuracyjne

Przemiany gospodarcze po 1989 r., które miały miejsce w Polsce przyczyniły się do wygenerowania popytu na usługi ubezpieczeniowe. Istota tych usług polega na przejęciu przez podmiot zewnętrzny ryzyka z tytułu odpowiedzialności podmiotu ubezpieczonego z tytułu różnych okoliczności. Suma wypłacana przez Ubezpieczyciela może służyć zarówno naprawienia szkody powstałej w dobrach osoby ubezpieczającego, jak i też osoby trzeciej, np. w przypadku ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Zakłady Ubezpieczeń funkcjonują pod względem ekonomicznym na zasadzie dywersyfikacji ryzyka wynikającego ze zdarzeń statystycznych. W przypadku indywidualnej osoby powstanie szkody w pewnej wysokości może powodować jej niewypłacalności, a co za tym idzie nie jest wskazanym, aby osoba ta ponosiła tak duże ryzyko, po to właśnie są ubezpieczenia.

Rodzaje ubezpieczeń

Można wyróżnić ubezpieczenia obowiązkowe i dobrowolne. Do obowiązkowych ubezpieczeń zaliczymy oc dla posiadaczy pojazdów mechanicznych, czy tez ubezpieczenie od odpowiedzialności z tytułu wykonywania niektórych zawodów, np. adwokata czy też radcy prawnego. Jeżeli chodzi o przedmiot ubezpieczenia nie budzi wątpliwości, że można ubezpieczyć wszystko od domu mieszkalnego, przez samochód, aż po części ciała jak robią to znani sportowcy np. piłkarze.

Wizerunek agentów ubezpieczeniowych

Agenci Ubezpieczeniowi często nie mają w Polsce pozytywnego wizerunku, w związku z społecznie przepisaną etykietą, że często osoby takie narzucają swoje usługi i pobierają duże prowizje. Stereotyp ten jest oczywiście nieprawdziwy bowiem usługa ubezpieczeniowa jest naprawdę ludziom potrzebne, a zakres prowizji wynika, z kwoty jaką klientowi udało się zaoszczędzić dzięki doradztwu agenta.

Poznaj naszą ofertę 

Nasza firma oferuje agentom ubezpieczeniowym ofertę wirtualnego biura, która jest szczególnie przydatna na wstępnym etapie prowadzenia biznesu, bowiem pozwala na minimalizację zobowiązań finansowych. Posiadamy biura w trzech miastach na terenie województwa podkarpackiego, w tym jego stolicy,  a więc Rzeszowie. Dodatkowo zarówno biuro w Rzeszowie, jak i Przeworsku i Jarosławiu jest w pełni wyposażone. Dysponujemy również biurem na terenie wiejskim, co pozwala na rejestracje firmy na obszarze wiejskim co jest przydatne zwłaszcza w projektach finansowanych przez Unię Europejską. Jeżeli masz jakieś szczegółowe pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej wystarczy zadzwonić na podany numer do sekretariatu naszej firmy. Zachęcamy do rozwoju małej przedsiębiorczość świadcząc usługi wspomagające na rzecz małych podmiotów gospodarczych. Takimi właśnie przedsiębiorcami są zwykle agenci ubezpieczeniowi.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas