Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Studia dla księgowego

Jakie osoby wykonują zawód księgowego? 

W dzisiejszych czasach zawód księgowego wykonują głównie osoby z wyższym wykształceniem. W dzisiejszych czasach oferta szkół wyższych jest bardzo bogata dlatego wśród księgowych mamy specjalistów z wielu dziedzin bardziej lub mniej powiązanych z prawem podatkowym lub księgowością. Tradycyjnie najbardziej adekwatnym kierunkiem studiów dla przyszłego księgowego jest ekonomia. W takim przypadku księgowy oprócz wiedzy związanych  z prowadzeniem rachunkowości posiada też wiedzę teoretyczną na temat funkcjonowania ekonomii co pozwala mu również na wykonywanie czynności merytorycznych. Kolejnym bardzo popularnym wśród księgowych kierunkiem studiów jest prawo. W takim przypadku co prawda księgowy musi dopiero nauczyć się spraw związanych z rachunkowością, jednak taka osoba posiada dodatkowo wiedzę z różnych gałęzi prawa, nie tylko prawa podatkowego dlatego może w imieniu pracodawcy sporządzać pozwy czy reprezentować pracodawcę w Sądzie. Ostatnio popularnych kierunkiem studiów wyższych wśród osób aspirujących, aby otrzymać stanowisko w zakresie księgowości są finanse i rachunkowość. Jest to typowy kierunek studiów adresowany do przyszłych księgowych.

Studia podyplomowe dla profesjonalnego księgowego

Szkoły wyższe, w tym Uniwersytety oferują również kształcenie na studiach podyplomowych. Warunkiem przystąpienia do takich studiów jest posiadanie wyższego wykształcenia o określonym lub dowolnym kierunku i specjalności. Należy podnieść, że co do zasady studia prowadzone na uczelniach publicznych prezentują znacznie wyższy poziom kształcenia w tym sensie, że stawiają kandydatom i studentom wyższe wymagania egzaminacyjne. Natomiast uczelnie prywatne stawiają niższe wymagania. Przeważnie jednak to na uczelniach prywatnych jakość kształcenia jest wyższa. Jeżeli zatem danej osobie zależy na tym, aby kształcenie odbywało się w komfortowych warunkach, a poziom wymagań egzaminacyjnych był stosunkowo niski lepiej wybrać uczelnie prywatną. Należy jednak pamiętać, że o ile w przypadku sektora publicznego ukończenie prywatnej uczelni jest równoznaczne z ukończeniem uczelni państwowej to w sektorze prywatnym pracodawcy niechętnie zatrudniają osoby, które ukończyły uczelnie prywatne. Wynika ta z faktu, że pomimo niejednokrotnie wysokiej jakości kształcenia szkoły te nie weryfikują w wystarczający sposób wiedzy kandydatów tak jak robią to uczelnie publiczne.

Oferta wirtualnego biura w Rzeszowie 

Nasza firma zajmuje się zarówno wirtualnymi biurami jak i obsługą rachunkowo-księgową oraz pracowniczą podmiotów gospodarczych. Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami to zapraszamy. Oferujemy wirtualne biuro zarówno dla księgowych, biur rachunkowych, jak i doradców podatkowych. Zadzwoń do wirtualnego biura w Rzeszowie i zyskaj szczegółowe warunki współpracy. 

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas