Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Rozwój ściany wschodniej

Wsparcie unijne dotyczące polski wschodniej 

Unia europejska dąży do rozwoju zacofanych rejonów Unii Europejskiej. Wynika to z faktu, ze wspólnota europejska dąży do ujednolicenia wspólnej gospodarki. Z uwagi na ten fakt z funduszy UE nie są już wspierane rejony już rozwinięte pod względem gospodarczym. Dotyczy to zarówno poszczególnych krajów, jak i regionów. Największym beneficjentem środków unijnych jest oczywiście Polska. Wynika to głównie z faktu, ze Polska nie jest tak rozwinięta gospodarczo jak inne kraje UE. Najbardziej rozwiniętymi krajami wspólnoty są kraje założycielskie UE. Kraje te mogły swobodnie się rozwijać dlatego ich mieszkańcy zgromadzili kapitał na rozwój. Z uwagi na ten takt państwa te nie potrzebuje pomocy zewnętrznej gdyż posiadają własne środki na inwestycje. Kraje te co do zasady są rozwinięte w każdym sektorze gospodarki dlatego na ich rynku panuje ogromna konkurencja co generuje dalszy rozwój zwłaszcza w dziedzinie nowych technologii. W Polsce najwięcej środków pozostających w pozycji funduszy unijnych jest przeznaczanych na rozwój ściany wschodniej. Na ścianie wschodniej znajduje się między innymi województwo Podkarpackie. Z uwagi na ten fakt, osoby które osoby zawodowo zajmujące się pozyskiwaniem środków z UE bardzo interesują się tym rejonem. W tym celu przydatna jest także pomoc wirtualnego biura oraz świadczone przez te biuro usługi. Najczęściej nowe projekty dotyczą firm z branży informatycznej gdyż te przedsięwzięcia wydają się najbardziej innowacyjne. Dotacje te najczęściej zwraca się państwu gdyż rozwinięta firma przynosi duże dochody, które później podlegają opodatkowaniu.

Rozwój Podkarpacia

Nasze województwo coraz bardziej dynamicznie się rozwija jednak jeszcze sporo brakuje nam do rozwiniętych terenów zachodniej Polski. Czasami firmy celowo szukają rejonów gdzie można uzyskać dofinansowania unijne. Dodatkowo na obszarach takich jest znacznie mniejsza konkurencja dlatego łatwiej osiągnąć sukces w prowadzeniu działalności gospodarczej. Należy jednak pamiętać w rejonach takich zwykle jest również znacznie mniejsze zapotrzebowanie na usługi. Ludzie na obszarach tych są znacznie mniej zamożni dlatego nie stać ich na zakup towarów luksusowych. Z biegiem lat wzrasta jednak zamożność również mieszkańców tych rejonów.

Współpraca wirtualnego biura z firmami zajmującymi się pozyskiwaniem dotacji 

Współpracujemy zwłaszcza firmami pozyskującymi dotacje z UE. W tym zakresie doradzamy przedsiębiorcom jak skutecznie zrealizować projekty. Celem dofinansowania powinien być rozwój firmy i w konsekwencji uzyskanie znacznych przychodów. Takie zjawisko pozwala na tworzenie nowych miejsc pracy i rozwój naszego kraju, tak aby różnice poszczególnych obszarów UE uległy zatarciu. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z biurem w Przeworsku, Jarosławiu lub Rzeszowie.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas