Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Prosta spółka akcyjna

Od kiedy prosta spółka akcyjna zacznie funkcjonować?

Już niebawem wejdą w życie przepisy wprowadzające do obrotu nowy rodzaj struktury gospodarczej w zakresie spółek kapitałowych. Chodzi o prostą spółkę akcyjną.

Jakie są zalety prostej spółki akcyjnej?

Prosta spółka akcyjna nie będzie musiała mieć realnego kapitału zakładowego, do jej założenia wystarczy kapitał zakładowy w kwocie 1 zł. Dodatkowo obrót akcjami będzie możliwy w formie dokumentowej, np. umowa sprzedaży akcji będzie mogła być zawarta mailem.

Jakie są wady prostej spółki akcyjnej?

Niestety prosta spółka akcyjna będzie podlegała tym samym obowiązkom podatkowym co spółka zoo, co oznacza konieczność prowadzenia pełnej księgowości. Ponadto w przypadku PPSA koniecznym będzie powierzenie prowadzenia rejestru akcji upoważnionemu do tego podmiotowi, co łączy się z kosztami.

Dla kogo jest prosta spółka akcyjna?

PSA to rozwiązanie głównie dla przedsiębiorców szukających kapitału, ale też dla takich, dla których wniesienie kapitału w wysokości 5 000, 00 zł to zbyt duży wydatek.

Jak założyć prostą spółkę akcyjną?

Prostą spółkę akcyjną będzie można założyć tradycyjnie lub przez Internet w systemie s-24. Oczywiście my również takie spółki zakładamy. 

P.S.A. a wirtualne biuro w Rzeszowie?

Siedziba prostej spółki akcyjnej może znajdować się w wirtualnym biurze. Zapraszamy do kontaktu. 

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas