Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Potwierdzenie profilu zaufanego w placówce

ETAP I - uzupełnienie danych 

Dane logowania

W tym kroku wprowadź dane logowania, czyli login i hasło (strzałka nr 1 na obrazku poniżej). Jeżeli chodzi o login to  możesz używać dużych i małych liter, cyfr oraz znaków podkreślenia (_) i łącznika (-). Unikaj polskich znaków, spacji oraz innych znaków specjalnych, w tym kropek. Pamiętaj, że wielkość liter ma znaczenie. Jeżeli chodzi o hasło to musi ono spełniać następujące wymagania: mieć co najmniej 8 znaków, zawierać co najmniej jedną dużą literę, jedną małą literę oraz jedną cyfrę lub jeden znak specjalny. Hasło należy, w celu potwierdzenia wprowadzić dwa razy.

Dane osobowe

W tym miejscu musisz wpisać imię (ewentualnie imiona, jeżeli posiadasz), nazwisko oraz numer PESEL (strzałka nr 2 na obrazku znajdującym się poniżej).

Dane kontaktowe

Musisz podać adres e-mail i numer telefonu (strzałka nr 2 na obrazku znajdującym się poniżej). Warto pamiętać, że numer telefonu należy podać wraz z numerem kierunkowym, np. +48 000 000 000. Adres e-mail musisz potwierdzić dwukrotnie. Warto zaznaczyć, że w przypadku tej formy weryfikacji tożsamości zostaną wysłane dwa kody autoryzacyjne, zarówno na podany numer telefony jak i adres e-mail, dlatego należy sprawdzić czy podane dane są prawidłowe.

Potwierdzenie zapoznania się z przepisami dotyczącymi profilu zaufanego

W tym celu musisz zaznaczyć kwadracik (strzałka nr 4 na obrazku znajdującym się poniżej). Przepisy dotyczące profilu zaufanego znajdziesz tutaj.

Po zrealizowaniu tych kroków możesz wcisnąć przycisk "Zarejestruj", aby przejść do kolejnego etapu.

Rejestracja profilu zaufanego - e-dowdpng

ETAP II - przekierowanie do listy punktów potwierdzających

Na tym etapie możesz, ale nie musisz Kliknąć opcję "Znajdź punkt potwierdzający". Możesz także po prostu udać się do oddziału ZUS lub urzędu Skarbowego.

punkt-potwierdzajcypng

ETAP III - Znalezienie punktu potwierdzającego

Jeżeli założyłeś profil zaufany i jako metodę weryfikacji podałeś e-dowód nadal możesz potwierdzić profil zaufany w punkcie potwierdzającym. Punkty takie znajdziesz w Polsce, ale także w innych krajach świata, gdzie potwierdzenie profilu zaufanego jest możliwe w niektórych Ambasadach i Konsulach RP. Możesz wybrać punkt potwierdzający (strzałka na obrazku znajdującym się poniżej). To nie jest tak, że musisz wybrać punkt potwierdzający, możesz udać się do dowolnego punktu potwierdzającego, a wyszukiwarka jest tylko po to, aby pomóc Ci go znaleźć. Warto wspomnieć, że co do zasady w każdym oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Urzędzie Skarbowym możesz potwierdzić swój profil zaufany.Wyszukaj punkt potwierdzajcypng

W celu potwierdzenia profilu zaufanego w placówce np. konsulacie, urzędzie skarbowym, czy oddziale ZUS przygotuj dowód tożsamości, np. dowód osobisty, paszport. Dowodem tożsamości nie jest prawo jazdy. Co do zasady nie trzeba się umawiać, w celu zrealizowania tej usługi, jednak warto wcześniejszej zadzwonić do placówki, aby się upewnić. Czas na potwierdzenie profilu zaufanego wynosi 30 dni od jego założenia.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas